Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
- Шест години не пиех, не пушех, не взимах наркотици, по жени не ходех! И после тръгнах на училище.
Деца 3,629 прегледа
Следващ →

Още вицове

На купон белгиец и французин обменят опит как да свалят успешно готини мадами. Французинът споделя: - Аз ползвам един прост трик. Приближавам се до някоя и й казвам: "Кажете ми число от 1 до 10. Да кажем, тя отговаря: "Пет." Тогава й казвам: "Отлично! Вие спечелихте една вечер с мен." И после - хоп, поканвам я на танц. - А, чудесно, я се изпробвай - казва белгиецът. Французинът се приближава до една мадама: - Добър вечер, г-це. Кажете ми число от 1 до 10. - Пет. - Разкошно. Вие спечелихте тази вечер с мен. Белгиецът решава и той да се пробва. Фиксира мацка, приближава се и й предлага: - Г-це, кажете ми число от 1 до 10. - Седем! - отговаря тя. - Седем? Съжалявам, но вие изгубихте Двама ученици след класна по геометрия: - Реши ли задачите? - Не, само написах условията им. - Жалко! - Защо? - Госпожата ще помисли, че съм преписвал от теб! Влиза китаец в американски магазин за хранителни продукти. - Мозе мой купи един литър сиренце? - пита китаеца. - Абе, китаецо - казва му продавача - ти от колко години живееш в Америка, че не знаш че сиренето се продава на килограми, а не на литри! - Мой зивее 20 години тук и много обица сиренце - отговаря китаеца. Мозе купи един литър? - Може, но ако си поискаш както трябва! - казва бакалина - ето стой ти зад щанда, все едно че си продавач, а аз ще ти покажа как да си поискаш. Застанал китаеца зад щанда. Продавачът излязъл, почукал на вратата, влязъл в магазина и отчетливо попитал: - Може ли да ми продадете един килограм сирене? - Мозе! - отговорил китаеца, а шишенце носиш ли си? В час по литература, децата имали задача да напишат разказ на избрана по тях тема. Като няколко минути преди края на часа, няколко деца трябвало да станат да прочетат това което са написали. Като особено силен ученик вдигнали Иванчо на дъската да чете. И той започнал да срича лекинко : - Зима е. Престанало е да вали сняг и земята се е сковала от сухия студ който я обвива ... - Браво Иване, - прекъснала го учителката - ще оправим двойките ! - ... езерото е замръзнало - продължил Иванчо - и вълците се шибат на леда ! - И В А Н Е, не те ли е срам, пак започна с твоите истории, не ти ли е неудобно ? - Е как ще е удобно госпожо ? Нали е хлъзгаво... Две риби плували. Едната казала: - Жадна съм! Другата отвърнала: - Наздраве!