Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Две приятелки си говорят: - В началото си мислех, че той ми изневерява, а сега разбрах, че той с мен й изневерява на нея. Така ми стана хубаво...
Разни 1,821 прегледа
Следващ →

Още вицове

Три мравки взели последни заплати преди да напуснат работа и се събрали да споделят коя какво ще си купи. Първата казала: - Аз ще си взема една огромна пържола и ще си е ям цяла зима. Втората казала: - Аз пък ще си взема новия албум на Bony M. И третата казала: - Аз пък нищо няма да си взема. И така се разделили трите колежки като се разбрали да се видят догодина по същтото време. Дошло време за срещата и мравките се събрали. Първата казала, подсмърчайки: - На мен някой ми открадна пържолата. Втората казала: - На мен пък ми откраднаха касетката. Третата се уригнала и казала: - Маа Бейкър! При психиатъра: - С какво свързвате тъмно-синия цвят? - Тъмно-синия свят го свързвам с идиотски въпроси. - Скъпи, днес много ме ядоса и тази нощ няма да ти дам! - Няма да ми дадеш секс? - Да поспиш няма да ти дам! Ха, надявай се ти, гадина такава... Дама пита художника: - А моя портрет наистина ли ще стане красив? - Разбира се, няма да се познаете направо. Да служим на всички, но да обичаме една рицарският девиз за отношението към жените.