Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Разговарят двама братя. - Слушай, имам проблем... счупи ми се члена и сега с жената не можем да имаме деца. Може би ти... да преспиш с нея?! - Какви ги говориш, нали си ми брат, как може да искаш такива неща от мен! Не мога! - Добре де, хайде да си вземем водка, пък ще видим... Купили водка, прибрали се, изпили я, а по-големият брат пак за своето: - Хайде, отивай! - Не мога, още съм трезвен! Хайде още една бутилка да си вземем! - Хайде! Взели още една, изпили я. - Стига толкова, отивай. - Не, не мога, какво да й кажа? - Ние с нея за всичко сме се разбрали, отивай, тя те чака! - Може ли още една бутилка, последна? - Може. Изпили още една. - Отивай.. Младият брат отишъл. След не повече от половин час, излиза. - Е, как мина? Всичко наред ли е? - Абе, какъв любовник мога да съм на три бутилки? Как да мине - направи ми една свирка.
Семейни 3,573 прегледа
Следващ →

Още вицове

Три мухи се срещнали на другарска среща - три години от абитурентския им бал. И се заговорили кой как живее и първата която била най-дебела и охранена казала: - Аз живея в един баровски ресторант. Много съм добре. Когато огладнея цопвам в някоя чиния, клиентът вика "А-а-а муха" келнерът му сменя чинията и цяла чиния супа за мен. Втората муха, която била средно охранена казала: - Аз живея в един работнически стол, като огладнея цопвам в една чиния, работникът вика "А-а-а муха" и ме гребва с лъжицата хвърля ме на страни и цяла лъжица супа за мене. Третата муха която едвам се държала на краката си, казала с изнемощял глас: - Аз пък се устроих в един студентски стол, и както си летя цопвам в някоя чиния със супа, и студента извиква "А-а-а мръвка" и като ме осмуче... - Докторе, непрекъснато ме преследват кошмари. - Слушам Ви. - Спя и сънувам, че чета лекция в голяма зала - с много слушатели, и в един момент "зациклям" - не мога да си спомня материала. - Извинете, както какъв работите? - Преподавател съм в университета. - Преуморен сте господине! Ще Ви изпиша едни капки и повечко си почивайте! - Докторе, кошмарът не в това. - А в ??? - Събуждам се - и аз наистина чета лекция. Ски инструктор риторично пита начинаещи скиори: - Koe e златното правило на скиора? Тишина. - Никога не яж жълт сняг! Питат програмист: - Защо децата ви постоянно се карат? - Разлика във версиите - отговаря той. - Докторе, докторе! Помогнете ми,остават ми само 59 секунди живот!!! - Една минутка, моля!