Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Колко пъти съм умирал от любов!... Но! Благодаря на докторите от кожно-вечнерическия!
Бисери 3,013 прегледа
Следващ →

Още вицове

Визитация в болницата. Питат пациента на първото легло: - За какво сте тук? - Хемороиди. - Хмм, да. С какво ги лекуват? - Мажат ги с тампон с йод. - Някакви оплаквания? - Никакви. После при пациента на второто легло: - За какво сте тук? - Хемороиди. - С какво ги лекуват? - Мажат ги с тампон с йод. - Някакви оплаквания? - Никакви. Отиват при пациента на третото легло: - За какво сте тук? - Болно гърло. - С какво Ви лекуват? - Мажат ме с тампон с йод. - Някакви оплаквания? - Ако може да съм първи на тампона. Студент праща спешна телеграма на баща си: "Тате, спешно пращай пари! Останах на улицата!" Бащата отговаря: "Внимавай да не те сгази някоя кола!" За Хелоуин ще се маскирам като социалист. Ще взема на децата, ходещи по къщите на съседите всички сладкиши и ще ги дам на тези, които ги е домързяло да излязат от къщи. Президентът прави изявление пред гражданите на страната: - Уважаеми сънародници... имам за вас две новини - добра и лоша - Кажете първо добрата! - Най-после нашата държава изплати външния си дълг! спонтанни възгласи "Ура" и скандиране на името на президента - А лошата: Имаме само 72 часа, за да напуснем страната... - Искам да осъдя съседа си за обида! Нарече ме хипопотам! - И кога стана това? - Преди две години. - А защо чак сега се сетихте да го съдите? - Ами чак вчера видях по телевизията какво е хипопотам.