Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Колко пъти съм умирал от любов!... Но! Благодаря на докторите от кожно-вечнерическия!
Бисери 3,012 прегледа
Следващ →

Още вицове

Катаджия спира червено Чероки. Вътре седи някакъв човек. Катаджията: - Направихте нарушение. Трябва да платите глоба. Шофьорът: - Слушай, приятел! Пари нямам! - Лъжеш! - Не лъжа бе! Заплатата ми е 200 лева! - 200 лева? И караш Чероки?! - Абе ти, какво искаш!!?? В казармата взимах 15 лева и карах танк....Нямам ПАРИ.... Мюлер пита: - Щирлиц, защо паспортът Ви мирише на руска водка? Щирлиц трескаво мисли и накрая казва: - Сетих се! Когато Борман трябваше да го подпечати, каза "Ху!" на печата, преди да го удари. - Аз обикновено месото го готвя по рецепта без да импровизирам. - Аз също не импровизирам. Давам го на жената да го сготви. Това е стара, изпитана рецепта от татко! Какво пише на най големия родилния дом на Китай? - СТИГА-ааааааааааааа!!! Бик и крава живеят в съседни клетки в зоологическата градина. По едно време бикът не издържал и прескочил оградата. Кравата се представила: - Аз съм Марийка Недостъпната, но за теб съм само Марийка. - Аз съм Бончо Надарения, но за теб съм само Бончо, защото дара ми остана на оградата.