Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Предаване по телевизията: А това е най-добрия ловец на селото - Иван В. Има жена-красавица и голяма колекция от рога.
Професионални 2,971 прегледа
Следващ →

Още вицове

Събрали се всички органи на тялото, за да изяснят кой от тях е най-главният. - Аз съм главна - казала главата - управлявам всички системи, и без мен нищо не може да стане. - Главна трябва да съм аз - казала кръвта - аз циркулирам из цялото тяло и доставям кислород, без мен сте за никъде. - Аз съм главният - казал стомахът - преработвам храната и давам на всички ви енергия. - Ние сме главни - казали очите - ние позволяваме на тялото да отиде където трябва. - Аз съм главният - казал задникът - аз изхвърлям фекалиите от тялото. Другите органи се изсмели и започнали да се подиграват на задника. Задникът се обидил от такова отношение и тихо се затворил. След няколко дена главата почнало ужасно да я боли, очите почнали да сълзят, стомахът се надул, а кръвта почнала да става токсична. В един хор всички органи признали, че задникът е най-главен! Извода от историята? Независимо, че всичката работа я вършат другите, командва като право задника. Живеели си на село един дядо и една баба.събрали малко парички и си купили една крава.Нахранили я изкъпали я с голям мерак и на сутринта станали да я издоят.Напълнили една кофа около 10 литра,отишли и продали млякото. На другия ден пак я издоили пуснала 5 литра разтревожили се те ,но изчакали на другия ден да видят какво ще стане.На сутринта само половин литър.Тръгнали на ветеринар,като отишли доктора се ударил по главата и казал: -А бре хора този бик сте го скъсали от чекии бре Самолет излита. Преди да се престрои на пистата през интеркома се чува гласът на пилота: -Уважаеми пътници, моля преди да затегнете коланите, да извадите своите паспорти, да откъснете първите две страници, да ги свиете на тръбичка и да си ги напъхате в задника, че миналата седмица един самолет катастрофира и не можахме да разберем кой кой е! - Приближаваме границата с България, ако някой има оръжие, наркотици, забранени предмети - да приготви по 200 лева. Ha оживена софииска улица стои негър и си пийва прясно мляко направо от пликчето. Стар шоп се спира, заглежда го и накрая тежко отсича: - Нема да помогне!