Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Какво се получава, когато наредите 100 блондинки в редица? - Въздушен коридор.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Професионални
Предаване по телевизията: А това е най-добрия ловец на селото - Иван В. Има жена-красавица и голяма колекция от рога.
Професионални
03.10.2017
2,971 прегледа
Следващ →
Още вицове
Събрали се всички органи на тялото, за да изяснят кой от тях е най-главният. - Аз съм главна - казала главата - управлявам всички системи, и без мен нищо не може да стане. - Главна трябва да съм аз - казала кръвта - аз циркулирам из цялото тяло и доставям кислород, без мен сте за никъде. - Аз съм главният - казал стомахът - преработвам храната и давам на всички ви енергия. - Ние сме главни - казали очите - ние позволяваме на тялото да отиде където трябва. - Аз съм главният - казал задникът - аз изхвърлям фекалиите от тялото. Другите органи се изсмели и започнали да се подиграват на задника. Задникът се обидил от такова отношение и тихо се затворил. След няколко дена главата почнало ужасно да я боли, очите почнали да сълзят, стомахът се надул, а кръвта почнала да става токсична. В един хор всички органи признали, че задникът е най-главен! Извода от историята? Независимо, че всичката работа я вършат другите, командва като право задника.
Живеели си на село един дядо и една баба.събрали малко парички и си купили една крава.Нахранили я изкъпали я с голям мерак и на сутринта станали да я издоят.Напълнили една кофа около 10 литра,отишли и продали млякото. На другия ден пак я издоили пуснала 5 литра разтревожили се те ,но изчакали на другия ден да видят какво ще стане.На сутринта само половин литър.Тръгнали на ветеринар,като отишли доктора се ударил по главата и казал: -А бре хора този бик сте го скъсали от чекии бре
Самолет излита. Преди да се престрои на пистата през интеркома се чува гласът на пилота: -Уважаеми пътници, моля преди да затегнете коланите, да извадите своите паспорти, да откъснете първите две страници, да ги свиете на тръбичка и да си ги напъхате в задника, че миналата седмица един самолет катастрофира и не можахме да разберем кой кой е!
- Приближаваме границата с България, ако някой има оръжие, наркотици, забранени предмети - да приготви по 200 лева.
Ha оживена софииска улица стои негър и си пийва прясно мляко направо от пликчето. Стар шоп се спира, заглежда го и накрая тежко отсича: - Нема да помогне!