Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Сега ще ви покажем чудото на дресурата - казва конферансието в цирка. - Ще видите вълк и овца, които живеят заедно, в една клетка! - Постоянно ли живеят в мир? - чува се глас от публиката. - Понякога, разбира се, се скарват, но... - И какво правите тогава? - Просто сменяме овцата с нова.
Животни 3,341 прегледа
Следващ →

Още вицове

Отишъл ловец на лов за мечки. Ама много го било страх. Ловецът обаче се загубил в гората. Както обикалял видял една пещера. Решил там да прекара нощта. Влязъл вътре и видял едни големи светещи очи го следят. Разтреперил се ловецът, светнал с фенерчето и видял едно малко мече, седнало на гърне, стои и го гледа. Минал му малко страха и попитал: - Майка ти в къщи ли е? - Не. - А баща ти? - Не Ловецът викнал: - А бе келеш с келеш, така ме изплаши!!! - и забърсал два шамара на мечето. А то като писнало: - Бабоооооооо…. Колкото повече Пух си хапваше, толкова повече Прасчо го нямаше. Чапай и Петка се разхождат из Цюрих и изведнъж срещу тях негър. - Кой е тоя? - пита Чапай - Не го ли позна, Василий Иванич? Солженицин! - Тц тц, срамота, Петка! Така да очернят човека! Трима мъже си говорят за жени. - Най-много обичам да им гледам циците - казал единият. - А аз задникът - обадил се вторият и се обърнал към третият: - А ти? - Аз ли? Аз най-много обичам да им гледам главите отгоре. - Скъпи, забравих да купя хляб. Ще отидеш ли? Връща се след малко с хляба и бутилка ракия. - Скъпа, няма да повярваш! Пак нямаха да ми върнат.