Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Тя така ми се нахвърли в леглото, че си помислих:"Ако остана жив, повече няма да изневерявам на жена си.."
Бисери 3,141 прегледа
Следващ →

Още вицове

Перничани са толкова яки, че не се плашат да се похвалят даже ако спечелят джакпота. Една блондинка родила близнаци и започнала да плаче в болницата. Сестрата минала и я попитала: — Защо плачете? — Защото не знам какво да кажа на съпруга си! — За какво? — Нали родих две деца?… — Да и … ? — И какво да му кажа за другото?! — Нали са ваши? — Да, но какво ше кажа за другото дете? — А? — Едното е от него, а другото? — Хм… права сте! Уважаеми жени с хронично главоболие, любителки на съня и секс бойкотите! Благодарим ви за вашата позиция. Благодарение на вас, ние, неомъжените жени не сме сами. Само в нашата страна може да се чуе следния диалог: - Здравей, какво правиш? - Нищо, на работа съм. Човек отива в закусвалня и пита: - Извинете имате ли 1000 банички? - Ами нямаме толкова много. На другият ден човекът пак отишъл: - Извинете имате ли 1000 банички? - Не нямаме! И на тия дето работели там си казали "Я дай да му направим на тоя човек 1000 баничкил" - Имате ли 1000 банички? - попитал пак същият човек. - Имаме! - Хехе, вие сте луди бе, какво ще ги правите толкова много?