Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
На студент му провървяло. Успял да намери хубава квартира с нисък наем. Колегите му идват на гости и той ги развежда из жилището. - Това е кухнята, това е спалнята, това е хола... - А, този чук и тази тенджера закачена на стената, за какво са ти? - пита един от колегите. - Това е говорящ часовник. - Аз никога не съм виждал такъв. Ще ми покажеш ли как работи? - Гледай, - казал студентът, взел чука и с всичка сила ударил по тенджерата. От другата страна се чуло: - ВЕЧЕ Е ДВА И ПОЛОВИНА, МАМИЧКАТА ТИ ДА Е...!
Студентски 3,396 прегледа
Следващ →

Още вицове

Млада жена казва на мъжа си: - Скъпи, изял си първата мусака, която съм приготвила в живота си. Утре ще направя пак. Хареса ли ти? Кажи ми! Моля! Кажи каквото и да е! Поне една дума! Поне дай признак на живот! - Здравей! Ти ли си Пешо? — Здрасти! Да, кажи! — Нали Кети е твоята мацка, а? — Да! За какво става въпрос? Ти кой си? — Ти нали й купуваш противозачатъчни? — Да, купувам, но кой си ти, мамицата ти???? — Няма значение… приятел… във всеки случай, благодаря ти много!!! Антивирусна програма:"Внимание! Открит вирус! Какво правим? [1] Лекуване; [2] Преместване; [3] Изтриване; [4] Игнориране; [5] Изпрати на приятел!" Две журналистки чули от колежката си, че овчарите били много надарени… И взели че отишли при тях. Хванали двама да си приказват и по едно време питали: — А как издържате толкова време без жени? Овчарите ги посграбчили и им казали дяволито: — Ами нали идват журналистки… — То хубаво, ама за да не забременеем – трябва да сложите ето тези нещица (презервативи). Ония двамата се почесали… па ги сложили и оправили журналистките. След няколко месеца – седят, пушат табак и единият казва: — Абе брато – на тебе пука ли ти дали ония двете ша забременеят? — М’чи не. Що да ми пука. — Ми кво ша кайш да земем да ги свалим тия гуми вече! Семейство, мъж и жена са в кухнята. През стената се чува: - Педерaсииииии! Мъжът: - Пусни телевизора, забравих, че нашите имат мач.