Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Зетя: - Поздравявам те с песента на Азис "Умри"! Тъщата: - А аз теб с Весна Змиянац "Я имам 100 живота"...
Семейни 3,465 прегледа
Следващ →

Още вицове

Аврам среща стария си приятел Моше и му казва: - Моше, искаш ли да купиш от мен на половин цена голяма партида панталони - последен писък на модата? Чувайки "половин цена" и "последен писък на модата", Моше купува партидата без да се замисли, но след известно време забелязва, че всички панталони са само с един крачол. Пухтейки от възмущение, той притичва при Аврам и крещи: - Какво си ми продал? Невъзможно е да се обуят! - Моше, не забравяй, че ти ги продадох на половин цена! - Ах, да, действително. След няколко дни Моше среща Изи и със същия номер му продава цялата партида. После Изи я продава на Срули, Срули на Соломон, Соломон на Марк и т.н. Така панталоните в течение на две години преминават от един евреин в друг, докато един от тях - Яков - не решил да провери стоката преди да даде парите. Откривайки номера, Яков се възмущава: - Самуил, какво ми предлагаш? Не стават за продажба! - Как да не стават? За две години целият квартал забогатя от тях! Мъж разговаря с врачка: — Искам да узная бъдещето си. — Кажете ми ip адреса си… Знаете ли, че услугата на Мтел за получаване на резултатите от мачовете на световното (начало, голове, полувреме - средно към 10 смс-а на ден)НЕ може да бъде деактивирана!! Не вярвате? Изпратете 2006 на 122 и после се обадете на *88 и ги помолете да деактивират услугата. Цитирам: "Еми това не може да се деактивира. Просто един месец ше ги получавате тия смс-и." Ако са ти звъннали по домофона и са задали идиотския въпрос: "Вкъщи ли си?", не се дразни, а спокойно отговори: "Да, а ти къде си?" Бай Ганьо, американецът и французинът пътували в един самолет. По едно време французина си изкарал ръката през прозореца и казал: - Ние сме във Франция. - Как разбра? - Пипнах Айфеловата кула. Минали 15 минути, американецът си изкарал ръката и казал: - Ние сме в Америка. - Как разбра? - Пипнах Статуята на свободата. Минали 15 минути, българинът си изкарал ръката и казал: - Ние сме в България. - Как разбра? - Няма ми го часовника...