Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
В чата: - Здравей, как си? - УМРИ, ГАДИНО! - Ей, какви ги вършиш? - Ох, моля те прощавай, котката ми се разходи по клавиатурата…
Разни 1,681 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Мамо, виж, този снежен човек е съвсем безпомощен! - Защо, детето ми? - Защото си го направих сам, без ничия помощ. Катаджия отивал на работа, обаче навън валяло, студено… Стоял на пост, минавали малко коли, той направо замръзнал и се прибрал вечерта бесен като куче. Казва на сина си: - Донеси си бележника! Изплашил се синът и отишъл при майка си: - Имам двойка, какво да правя? - Дай тук бележника. Донесъл го синът, тя сложила вътре 20 лева и момчето го занесло на баща си. Отворил го той: - Ох, слава богу! Поне в къщи всичко е наред! В мазето на клуба на любителите на тавтологии е открит смъртоносно убит труп на загинал мъртвец. - Имам страхотно куче. Всяка сутрин то ми носи вестника в леглото - хвали се шотландец. - Като си помисля, всяко що годе добре обучено куче може да направи това. - Да, но аз не съм абониран за нито един вестник. В Зоологическа градина: - Господине тъща ви падна при тигрите! - Е аз какво да направя! Спасявайте си тигрите сами!!!