Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
На гарата. Генко тича след заминаващия влак и маха с ръце. Питат го: - Господине, закъсняхте за влака ли? - Не, изгонвам го от гарата.
Разни 1,767 прегледа
Следващ →

Още вицове

Малката Марийка влезла в спалнята на родителите си и забелязала за пръв път колко е различен физиологически баща и от майка и. Попитала: - Какво е това, което се люлее между краката ти татко? Гордо той отвърнал: -Т ова скъпа моя са на Господните ябълки на живота. Ако не бяха те ти нямаше да си родена. Озадачена Марийка казва на майка си това, което е чула от баща си, на което майката пита: - Баща ти каза ли ти нещо относно увехналото дърво на което висяха тези ябълки? Жена отива при доктора. -Докторе, много искам да забременея,но мъжът ми... Докторът: -Добре, няма проблем ще се опитам да ти помогна. Жената: -Добре ама, искам детето да прилича на Дейвид Бекам! Докторът: -Еми, добре щом искаш. Докторът и бил приспивателно, разкопчал си панталона и казал: -Айде, пък каквото стане. Една жена отишла на гости на сина си и звъни на врата. Отваря вратата снахата й чисто гола. Жената възмутена: - Как така си гола, не те ли е срам? - Това е новата ми ношница, майко. Прибира се жената в тях и се съблича чисто гола. Мъжът й възмутен: - Защо си гола ма? - Това е новата ми ношница. Я вземи я оглади малко, че се я набръчкала. - Кажете, аз наистина ли съм Наполеон? - Разбира се, господарю. - Значи, утре ще има победа над Аустерлиц? - Разбира се, мосю. Една блестяща победа. - И след това ще има поход към Русия, опожаряване на Москва... - Това е положението, мосю... Нищо не може да се направи по въпроса. - А след това Ватерло, изгнание, остров Света Елена... - Уви, мосю! - Ох, боя се, че от всичкото това нещо, ще се побъркам. Ти как смяташ, докторе? - Ами, за вас, гълъбче, това вече не е страшно... Двойка прави секс. В апогея на екшъна, девойката стене към младежа: - Миличък, пази ме, моля те! А той свършвайки: - Пази се-е-е-е!!!