Прибира се един депутат яко пиян. Жена му отваря вратата, и той се опитва да я целуне. Тя:
- Да се беше видял само в огледалото?!
Той:
- Ама какво? Вече и по-огледалото ли ме дават?
- Имате ли нещо за деклариране? - пита митничарят.
- Не, нямам.
- А какъв е този слон с хляб в ушите?
- Извинете но си е моя работа от какво си правя сандвич!