Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Имате ли нещо за деклариране? - пита митничарят. - Не, нямам. - А какъв е този слон с хляб в ушите? - Извинете но си е моя работа от какво си правя сандвич!
Разни 2,582 прегледа
Следващ →

Още вицове

Пена и Вуте гледат любовен филм и Пена въздъхва: - Вуте, Вуте, виж ората как си говорат! "Мила, скъпи, любов моя!" А ти и я к’во! Дай да четем малко литература да се образоваме. Чели, какво чели и Пена отишла при Вуте, па му рекла: - Вуте, искам да ме обичаш като Ромео, да ме ревнуваш като Отело и да ме любиш като Казанова! А Вуте и отговорил: - Пено, засега моам само да те уапем отзаде, щото съм на "Баскервилското куче". - Мамо, защо татко е стоматолог? - Ами, това е една много престижна професия. - А друго? - Освен това изкарва много добри пари от това. - А друго има ли ? - Да. Баща ти е САДИСТ. Мъж бил много дебел. Отишъл при лекар, който му дал хапчета за отслабване. - Ще пиеш по едно хапче на всеки шест часа и ти гарантирам, че ще отслабнеш. Много радостен човекът се прибрал в къщи, но забравил как трябва да пие лекарствата. От страх да не провали лечението той изпил всичките на веднъж и легнал да спи. Сутринта като се събудил, какво да види - слаб като вейка, но кожата му виси като торба. Набрал внимателно кожата и отново при лекаря. - Докторе голям проблем! Отслабнах, но кожата ми увисна. - Не се притеснявай! Ще ти направя пластична операция. Започнал доктора да изтегля кожата от към главата. Теглил, теглил и накрая успял да премахне всички гънки. Тогава пациента се погледнал в огледалото и попитал: - Докторе, какво е това на челото ми? - показвайки пъпа си. - О, не се притеснявай, а виж каква вратовръзка съм ти оформил! Хирург: - Мен са ме учили, че скалпелът трябва да се държи в дясната ръка, а вилицата в лявата... Извади си оная работа изпод чина, защото ако аз дойда да ти я извадя, на мен ще ми стане хубаво, а на теб не. Столът трябва да се нагажда към естествените извивки на гръбначния мозък (Учебник по хигиена) И Мишо много добре се справя, само дето си слага пълния член отзад... (учителка по немски език)