Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Дали имаме някой в работата, който да има склероза? - Ама за какво ти е? - Искам пари назаем да взема...
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Любими Герои
Чък Норис не плаче, когато реже лук. Плаче лукът.
Любими Герои
03.10.2017
4,695 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Скъпи ми Уотсън, защо изглеждаш толкова потиснат? - Чувствам се самотен, мисля че ми трябва жена. - Но нали си женен? - Абе, Холмс… да беше ми припомнил и за мама…
Един мъж гледал на село кокошки. Имал и петел, който обаче бил много разгонен и постоянно осеменявал кокошките. Те пък не снасяли много яйца и стопанина се ядосвал на петела. Един ден го хванал и му казал: - Слушай к’во пернатко, ако не спреш да чукаш кокошките по цял ден, ще те сложа във фризера. Петелът изобщо не отразил селянина и човекът се принудил да го прибере в хладилника. След два дни от вътре се чул странен шум. Отишъл да провери, отворил вратичката, а вътре петела хванал една замразена кокошка и пее: - Леденоо момиче, със пръсти ледени..!
Двама полицаи партнъори са повикани по сигнал за банков обир. В бързането си забравили сирената и буркана. По пътя имало голямо задръстване и за да могат да преминат по бързо единият започнал да вика: - Тииууууу - тииууу-тииууу .. Другият взел пример от колегата си, показал се през прозореца и завикал: - Синьо.. синьо.. синьо.. синьо..!
Прибира се един мъж от командировка, и гледа жена му се чука с най-добрия му приятел. Отишъл той до леглото и почнал през сълзи: - Не те ли е срам бе, Иване... Как може ти така с жена ми... От малки се познаваме, винаги съм ти помагал. Ей, например оня път, такава услуга ти направих... после и пари ти дадох, без да искам да ми ги връщаш. Толкова време съм те хранил... Еее, айде спрете да се чукате поне докато говоря де!
Пълзи пиян мъж по тревата в парка. Към него се приближава полицай, посочва му табела с надпис "Не ходете по тревата!" и пита: - Вие какво? Не можете да четете ли? - Че аз, да не би да ходя, бе! - отговаря пияният.