Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Две гарги летели и едната казала: - Швепс.
Любими Герои 8,003 прегледа
Следващ →

Още вицове

Няколко нови парашутисти си говорят: - Най-страшно е да скочиш за първи път! - Не, по-страшно е втория път, като знаеш какво те чака... Намесва се инструкторът: - Нищо не знаете, момчета... Най-страшен е последният скок. Mобилен оператор във връзка с разработката на нови тарифни планове търси мениджър с опит във финансовите пирамиди. Двама пичове от едно ловешко село си говорят: - Пешо, ти гледаш ли свине? - Ами да, ама само ако играят срещу Литекс... Събуждат се сутринта седемте джуджета. Първото тича в кухнята и започва да вика: - Кой ми е ял от чинията... След него тича второто: - Кой ми е ял от чинията... Изреждат се всички, а от спалнята се чува раздразнения глас на Снежанка: - Уф, как сте ми омръзнали всички! Абе не съм готвила още... - Защо американците търсеха вода на Луната, а сега търсят на Марс? - Как защо? Защото без вода не може да се образува нефт.