Казват, че щастливо живее човек, който в края на всяка година е по-добре, отколкото в началото.
Ако сравним нашето състояние вечерта на 31-ви декември и сутринта на 1-ви януари - лесно се вижда, че ние сме много щастливи хора.
- Моят Борко е на “ти” с математиката, химията и физиката, затова винаги има отлични оценки по тези предмети.
- Моят Иванчо също има отлични оценки по тези предмети, защото е на “ти” с математичката, химичката, физичката и директора на училището.