Мъж черпи колегите си в службата с бонбони.
- Какво става, какъв е повода?
- Роди ми се момченце.
- Браво! А как е жена ти?
- Ами добре е засега... Още не съм й казал.
Финал на дискусия относно девственността. Последни фундаментални изводи:
1. Девственността е съкровище.
2. Същата трябва да се пази, като зеницата на окото.
3. Как - дискутиращите девственници не намерили решение, защото ключовете на съкровището висят окачени на чуждо място - респективно в гащите на
мъжете и затова на този етап предмета на дискусията не може да се опази...