Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Отива жената на борчето при гинеколога и му вика: - Докторе, много ми е широка оная работа. Какво да направя за да се стесни ? Доктора и казал да прави упражнения и тя си отишла в къщи. Съблякла се гола и почнала да прави шпагати и други упражнения, обаче за да вижда дали и се стеснява сложила на пода голямо огледало. Прибрало се борчето и я пита: - А, ма що праиш ??? - Е ми доктора ми каза за да ми се свие оная работа да правим тия упражнения. - ???? ... а, бе прави си упражненията, ама внимавай да не пропаднеш там у дупката наземи...
Борци 3,984 прегледа
Следващ →

Още вицове

Шотландец влиза в затвора. Съкилийниците го разпитват: - За какво си тук? - Обрах един бижутериен магазин. Счупих витрината с една тухла и обрах всички скъпоценности. - И те хванаха на място? - Не, после ме хванаха. Като се върнах за тухлата. Или по-простичко казано, някой неандерталци не издържали изпита за човеци Учителка по история Какво е матриархат? - Матриархат е, когато жената се обръща към стената и захърква, а ти целият в сълзи, взимаш децата и заминаваш при баща си... Касапин решил да смени професията и станал акушер. Като се родило първото дете в неговите ръце той го сложил на кантара и казал на родителите: - 4 кг... Толкова ли да го оставя? Една вечерна сутрин станах и реших да ида за сливи, качих се на джанката и започнах да бера ябълки - след като си набрах череши си отидох. Започна да вали дъжд и да пръска през затворения ми прозорец. Седях на един дървен камък и четях изгорял вестник, а един бял негър помпеше задните гуми на влака в ъгъла на кръглата стая. Огладнях и реших да си сипя нещо за пиене. Отидох до печката и си извадих една студена бира в циментова кутия. Сипах си я в една цинкова чаша, но тя имаше дупка и кафето се стичаше по хартиения ми под. Взех един ламаринен парцал и почистих калта. Но кокошката ми беше излязла от кочината и трябваше да я прибера. Взех една желязна пръчка и подгоних прасето, но то започна да ме лае и накрая го вкарах в кокошарника. Сипах на котката малко боб, но тя ме ухапа по крака и заради това цяло лято ходя с лепенка на корема.