Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
В магазина двама се пердашат на демонстрационен Рlауstаtiоn. Идва едно момченце: - А колко струва да поиграя? - Безплатно е... Момченцето: - А колко време може да играя? - Докато дойде жена ти...
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Иванчо и Марийка
Иванчо към Мариика: -Maриике за какво си мислиш? Maриика: -За съштото като теб! Иванчо: Ти къква си мръсница!!!!!
Иванчо и Марийка
03.10.2017
3,232 прегледа
Следващ →
Още вицове
Решил един да провери жена си, казал й, че отива на работа и се скрил под леглото... Жена му се обадила на любовника си, легнали в спалнята и тя му казала: - Васко, искам дете от теб...! - Ти добре ли си? Не те виждам да повиваш и да храниш деца... Жената за да му докаже, че може, го повила в чаршафа и отишла да търси биберон... Мъжът й в това време излязъл изпод кревата и се навел над повития любовник, казвайки му: - АГУ , Васенце, АГУУУ....! След това спокойно отишъл при жена си в кухнята: - Трябва да преповиеш Васето, че се насра...
Надпис на бутилката - "Add to favorites" - Добави в любими Надпис на чашата - "Make your start page" - Направи стартова
Юзер: - Я ми сложи новите драйверчета за новата ми видеокартичка. Windows: - А диск имаш ли си? Юзер: - Имам! Windows: - А какво трябва да кажеш? Юзер: - ОК. Windows: - Гледай си работата, а не ОК, не мога да намеря небходимите файлове! Юзер: - Ми ето ти ги. Windows: - Къде? Юзер: - Ми на диска. Windows: - На кой диск?! Юзер: - На B: . Windows: - Няма такъв диск. Юзер: - А защо под DOS има? Windows: - Това не е мой проблем. Юзер: - Добре де, как да си сложа драйверите? Windows: - Че за какво са ти, ти избщо нямаш видеокарта? Юзер: - Не може да бъде!!! Windows: - Сериозно ти говоря. Юзер: - А Soundblaster имам ли? Windows: - Ми-и-и и Soundblaster нямаш. Юзер: - А...ами какво имам тогава? Windows: - Джойстик имаш. Юзер: - Ами, никога не сам имал. Windows: - Аз по-добре виждам. Юзер: - Сериозно ли, а аз си мислех да си купувам. Windows: - Ето, виждаш ли! Какво ли би правил без МЕН!
Преди около година Чък Норис бил на гости в Исландия. След тежка вечер той заспал мъртво пиян в камината. Пръднал насън... В световните медии явлението беше отбелязано с кодово название: - Изригването на вулкана "Ейяфятлайокутл".
- Докторе, помогни ми! Вечер много трудно заспивам, като си легна се въртя с часове и в главата ми идват хиляди различни мисли! - Добре, ето ти разслабително. - Ще ми помогне ли да спя? - Не, но поне в главата ти ще има само една мисъл.