Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Иванчо към Мариика: -Maриике за какво си мислиш? Maриика: -За съштото като теб! Иванчо: Ти къква си мръсница!!!!!
Иванчо и Марийка 3,232 прегледа
Следващ →

Още вицове

Решил един да провери жена си, казал й, че отива на работа и се скрил под леглото... Жена му се обадила на любовника си, легнали в спалнята и тя му казала: - Васко, искам дете от теб...! - Ти добре ли си? Не те виждам да повиваш и да храниш деца... Жената за да му докаже, че може, го повила в чаршафа и отишла да търси биберон... Мъжът й в това време излязъл изпод кревата и се навел над повития любовник, казвайки му: - АГУ , Васенце, АГУУУ....! След това спокойно отишъл при жена си в кухнята: - Трябва да преповиеш Васето, че се насра... Надпис на бутилката - "Add to favorites" - Добави в любими Надпис на чашата - "Make your start page" - Направи стартова Юзер: - Я ми сложи новите драйверчета за новата ми видеокартичка. Windows: - А диск имаш ли си? Юзер: - Имам! Windows: - А какво трябва да кажеш? Юзер: - ОК. Windows: - Гледай си работата, а не ОК, не мога да намеря небходимите файлове! Юзер: - Ми ето ти ги. Windows: - Къде? Юзер: - Ми на диска. Windows: - На кой диск?! Юзер: - На B: . Windows: - Няма такъв диск. Юзер: - А защо под DOS има? Windows: - Това не е мой проблем. Юзер: - Добре де, как да си сложа драйверите? Windows: - Че за какво са ти, ти избщо нямаш видеокарта? Юзер: - Не може да бъде!!! Windows: - Сериозно ти говоря. Юзер: - А Soundblaster имам ли? Windows: - Ми-и-и и Soundblaster нямаш. Юзер: - А...ами какво имам тогава? Windows: - Джойстик имаш. Юзер: - Ами, никога не сам имал. Windows: - Аз по-добре виждам. Юзер: - Сериозно ли, а аз си мислех да си купувам. Windows: - Ето, виждаш ли! Какво ли би правил без МЕН! Преди около година Чък Норис бил на гости в Исландия. След тежка вечер той заспал мъртво пиян в камината. Пръднал насън... В световните медии явлението беше отбелязано с кодово название: - Изригването на вулкана "Ейяфятлайокутл". - Докторе, помогни ми! Вечер много трудно заспивам, като си легна се въртя с часове и в главата ми идват хиляди различни мисли! - Добре, ето ти разслабително. - Ще ми помогне ли да спя? - Не, но поне в главата ти ще има само една мисъл.