Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Манго много ухажвал Айшето. Преследвал я навсякъде, и един път, докато били на ЖП линията, тя се съгласила. Както били на релсите, Манго я хванал и започнал да я чука страстно. По едно време дошъл влак, започнал машинистът да свири, Манго обаче никакво внимание, продължава да чука. Машинистът ударил спирачки, и заковал локомотива на 1-2 метра от двамата. Ядосан, вика на Манго: - А,бе, идиот! Едвам спрях влака! Манго бързо и запъхтяно отговорил: - Който може да спира, да спира. Аз не мога!
Семейни 3,380 прегледа
Следващ →

Още вицове

Габровец и търновец чупели орехи и си говорели. Търновецът попитал: - А бе, вие габровците нали сте голяма работа, какво правите с черупките от орехи? Габровецът го изгледал и казал: - Продаваме ги на търновци да си варят чорба от тях. Съвет за родители. Не слагайте децата в ранна детска възраст в ъгъла! На тази възраст им се оформят чертите на лицето. В един бар в Дивия Запад влиза китаец, отива до бара и измънква: - Един сян! Барманът, двуметров негър, го изгледал строго и му казва: - Чш, тука е Дивия Запад, бе! Къв е тоя сян!? Като влизаш трошиш вратата, избиваш половината клиенти, идваш до бара и изреваваш "Дай едно уиски, бе!" Ха сега го направи като хората! Китаецът излиза и след малко се връща, влиза тихо, отива до бара и пак измънква: - Един сян. Негърът кипва, вдига жълтура за яката и го слага зад бара: - Глей ся как се прави! Излиза вън и след малко влиза, трошейки вратата, вади пистолетите и изпозастрелва каубоите. Отива с тежки крачки до бара и изревава: - Дай тука едно уиски! Китаецът се подава и измънква: - На черни не продаваме. Един селянин намерил крушово дърво с узрели, вкусни диви круши. Но, за да не го видят други, решил да отиде през нощта. Луната светела, качил се той на крушата и взел да яде. Но не щеш ли, една мечка също си била набелязала същото дърво, приближила се и започнала да се катери по дървото. Селянина и той по-нависоко. Мечката нагоре, селянина още по-нагоре. Накрая стигнал до едно тънко клонче и няма накъде повече, замрял и не мърда. Мечката взема една круша, вдига я нагоре към луната да види дали е узряла и я лапва, взема друга вдига я нагоре... А селянина: - Не ща, не ща, не ми се яде... Някакъв човек вървял през пустинята без капка вода. Накрая видял един оазис и един змей лежал до водата. Човекът събрал смелост и сили и започнал да се бие със змея. По някое време змеят го попитал: - К”во искаш ти, бе? - Да пия! - отвърнал човекът. - Ами пий бе, що се биеш?!