Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Не само мога да чета между редовете, но и оставям бележки между очите.
Бисери 3,310 прегледа
Следващ →

Още вицове

Разговарят клиент и продавач: - Трябва ми траурна лентичка. - Тесна или широка господине? - Е има ли значение? - Ами да... колкото ви е по-близък покойника толкова по-широка трябва да е лентичката. - Аааа дай некви конци тогава черни да изберем, че почина тъщата! Двама чукчи се загубили в тайгата. Скитали, скитали, по едно време единия казал на другия: - Абе, дай да направим нещо за да ни открият. другият отговорил : - Ами добре, ти какво предлагаш, да викаме или да стреляме ? - Абе дай да стреляме - отговорил първият. Стреляли те и продължили да обикалят. След малко единият се сетил : - Хайде пак да стреляме, дано има ефект този път! Речено сторено, стреляли отново и продължили да се лутат. И така дълго време ходили стреляли, ходили, стреляли, по едно време първия се обадил: -Абе, я стига сме стреляли, че ни свършиха стрелите, дай да викаме! Две блондинки си говорят и едната казва: - Мила, ти знаеш ли, че тази Нова Година е в петък! Другата възкликва: - Олееее, дано само да не е 13-ти. Все пак много зависи и самото място на събитието: Възкръснал в Йерусалим - Чудо; възкръснал в Холивуд - Зомби. Един телевизионен техник бил повикан в една къща. Но домакинята била толкова красива, че човекът не можел да свали очи от нея. Когато най-после техникът свършил с работата си, домакинята му платила и казала: - Аз... искам да ви помоля за... нещо необичайно. Но трябва да ви помоля да го запазите в тайна! Техникът бързо се съгласил. Жената продължила: - Малко ми е неудобно да говоря за това, но... моят съпруг, иначе е много свестен човек, но... има... физическа слабост. Дори, бих казала, че не може да се справя с някои неща. Исках да ви помоля за това още от мига, в който ви видях на врата. Аз съм жена, а вие сте мъж и си помислих, че бихте могъл... Техникът веднага отвърнал: - Да, да, да... - Бихте ли преместили този хладилник?