Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Алкохолик кандидатства за членство в клуб на алкохолиците. Изпитва го комисия и му задава въпрос: - Колега, кажете едно питие с "Ш". - Шише ракия. - Отлично, колега! Едно питие с "Б"? - Бутилка водка. - Страхотно, колега! Едно питие с "К". - Каса бира. - Великолепно, колега и последен въпрос - едно питие с "Е". След дълго мислене кандидатът отговаря: - Евентуално още една каса бира!
Пиянски 2,202 прегледа
Следващ →

Още вицове

Провървя им на американците! Новият им президент никога няма да му се случи да се ИЗЧЕРВИ за своите думи или постъпки... добавка от анонимен: "А нашият пък като се зачервил!" Вървят си по пътя Белоснежка, Палечка и Шрек. Белоснежка казва: - Аз съм най-красивата и най-готината. Палечка: - А аз съм най-малката и най-добрата. Шрек: - Аз пък съм най-страшният и най-ужасният! Продължават нататък и виждат къщичка, а на вратата ѝ написано - "Огледало на истината". Първа влиза Белоснежка. Излиза ридаейки. - Не съм била най-красивата - оказва се, че имало някаква си Спяща красавица. Влиза Палечка. Излиза също ридаейки. - Не съм била най-малката - оказва се, че имало някакъв си Малечко Палечко! Влиза Шрек. Излиза след малко и ревва гръмогласно: - Коя пък е тая Фидосова, да ѝ е*а майката?!... Жена буди съпруга си: - Хайде, ставай, петлите пропяха! - Че какво ме засяга това, аз да не съм кокошка! - Как са умряли динозаврите!? - Чък норис ги е избил, защото са му писнали! Срещнали се китаец и албанец. - Ние сме вече повече от милиард - казал гордо китаецът. - А вие? - Ние? Около два милиона... - Брей - завистливо рекъл китаецът. - И сигурно всички се познавате?