Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Двама борци се учат на културни обноски и се качват в такси. Десет минути учтиво си отстъпват място в колата, а после разговарят: - Ах да знаеш какво ми се случи днес! Като си погледнах вратовръзката видях иглата изкривена на 45 градуса, а кърпичката ми беше с два сантиметра по- ниско в джобчето! - Аз, пък докато си бърках чая два пъти ударих с лъжичката по чашата. Шофьорът се обърнал към превъзнасящите се борци и казал плахо: - Момчета, нали ще ме извините, че съм с гръб към Вас?
Борци 3,999 прегледа
Следващ →

Още вицове

Две блондинки разговарят: - Интересно какво ли са намирали жените в мъжете преди време? - Преди колко време? - Преди да измислят парите… Един баща се разхожда със сина си и по едно време синат му го пита: - Татко, защо аз съм черен, а ти си бял? Бащата отговаря: - Мълчи, мълчи сине, добре че взех черния презерватив, защото майка ти искаше да вземем жълтия на червените точки! Коментар от мача България - Швеция: - Трябва ни гол! Трябва ни гол... Ето, че получихме още един... - Каква е разликата межу една блондинка и една телефонна кабина? - Телефонният разговор струва 5 стотинки! Какво си мислят музикантите в една група докато свирят? Барабанистът: Леле какъв завързан и готин ритъм свиря и какви брейкове праскам! Китаристът: ...а леле майко какви жици, какви рифове праскам - всички мацки са мои! Вокалът: Пея като змей - височини, низини - жесток съм, нема проблеми с мадамите! Клавиристът: Леле какви пръсти кърша, кви сола, хармонии - мамата си трака! Басистът: До-до-до-до, сол-сол-сол-сол...