Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Коалицията БСП и ДПС - "Коалиция за Турция"
Политически 3,290 прегледа
Следващ →

Още вицове

В кръчмата дебел човек пие бира след бира. Друг клиент дълго го наблюдава и му казва възхитен: — Ама вие пиете бирата съвсем като вода! — Глупости говорите – отговаря пиещият. – Нима човек може да изпие толкова много вода? В бара. - Жалко, че те няма днес... - Как да ме няма! Ето ме! Седя си до теб! - Не... Няма те! - Ама какви ги говориш! Ето ме! - Искаш ли за пет кинта да ти докажа, че те няма? - Хайде де! - Значи, нали не си в Париж? - Не. - И в Ню Йорк? - Не. - И в Гватемала не си! - И в Гватемала не съм. - Значи си някъде другаде! - Значи съм някъде другаде. - Щом си някъде другаде, значи не си тук. Така ли е? - Май че... - Дай пет кинта! - Няма! - Що? - Нали ме няма тук... Влиза шефът в главния офис. Петък, по средата на работния ден, всички искат да си ходят по-рано заради идващите празници. Шефът казва: - Който иска да си тръгне по-рано, да дойде при мен за една свирка и може да си ходи. Офисът е в шок, но след малко първа отива секретарката. После шефката на PR-отдела, след нея и готината мацка от маркетинга, а последен нежният служител на PR-отдела. Шефът излиза от кабинета си поуморен, но доволен казва: - Е, всички свирки си тръгнаха, може да даваме премиите... Скинар пита цигане: - Ей, малък, ти какъв искаш да станеш бе?! - Космонавт, бате! - Не, бе - веро или сапун те питам?! Две бабички пътуват с автобус. Едната държи букет цветя. Другата я погледнала и попитала: - Ти на къде с тез цветя? - На гробищата! - Ама, завинаги или ще се връщаш?