Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Един борец седи пред една пропаст и плаче. Идва неговия приятел също борец и го пита: - Абе брато, защо плачеш? Какво си се разциврил като малко дете! А другия отговаря с тънък, нежен глас. - Ами не виждаш ли какво има долу? - Ми виждам как да не виждам, новия ти джип дето го купи вчера и какво от това ще си купиш друг, голяма работа, че е паднал. - Ама не виждаш ли какво има в джипа - пита мутрата. - Ми виждам труп на блондинка. Голяма работа ще си намериш друга, какво толкова. За това ли плачеш така? - Не бе, не - казва мутрата с тънкия гласец - не виждаш ли какво има в устата си!!!!!
Блондинки 2,849 прегледа
Следващ →

Още вицове

Истинска история: На Сесиите на American Heart Association провели анкета сред слушателите на едно от заседанията, как оценяват лекторите. На заседанието имало 6 лектори, един от които в последния момент се отказал от лекцията си. Интервюираните 350 лекари оценили високо лекторите, но най-висока оценка получил лекторът, който не изнесъл лекцията си. В час по биология учителката пита учениците: - Деца, кое е най-малкото животно? Учениците започнали да посочват ту едно животно, ту друго, но накрая Иванчо не се стърпял и казал: - Най-малкото животно, госпожо, е минджипуйчето. - Какво е това животно, Иванчо? - Това е паразит по тестисите на срамната въшка. В продължение на цял час кибик наблюдава двама шахматисти. Играта е сложна и те мислят, без да правят никакви ходове. По едно време единият вдига глава: - Кажете ми, ако бяхте на мое място, как щяхте да играете? - О, извинете, аз само гледам! Изобщо не играя домино... Във Фейсбук: - Здрасти! Къде изчезна? - В реалността... Три жени се хвалят с мъжете си. Първата: - Моят пие рядко. Втората: - Моя пък много рядко пие! Третата: - А моя съвсем рядко пие! Дочува ги един пяница и им вика: - И тримата са от моята категория! И аз пия рядко, а ако е твърдо с лъжицата го ям...