Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Бабата пее приспивни песни на внучката си. Пее час, втори, трети... Накрая спира да си почине. Внучката отваря очи и пита: - Бабо, а може ли сега да заспя?
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Черен хумор
След катастрофа човек се събужда в болницата: - В болница ли съм? - По-голямата част от вас!
Черен хумор
03.10.2017
2,389 прегледа
Следващ →
Още вицове
Един цигулар върви през пустинята. Вижда, че насреща му идва лъв и уплашен си мисли: "Край! Нищо не мога да направя, освен предсмъртно да си посвиря". Взел цигулката и с разтреперани ръце засвирил. Лъвът се оказал музикален. Полегнал, заслушал се и даже си тактувал с опашката. След малко се задава втори лъв. Първият му казва: - Ш-ш-ш-т! Лягай и слушай! Човекът свири като Паганини! Факир е! Вторият лъв също се заслушал. Дошли трети и четвърти лъвове, чували как свири цигуларят и се заслушвали. По едно време идва престарял лъв и без да се огледа, направо скача и излапва цигуларя. Всичките лъвове скачат: - Ей, к’во направи бе! Що го изяде! - К’во, к’во? Нещо недочувам...
Влиза чукча в аптека, приближава се към прозорчето и пита: - Има ли сметана? - Нe!?! - А сух салам? - Не! - Сигурно и консерви с копърка няма? - Няма! Това е аптека и не търгуваме с такива неща... - Кофти търгувате тука.... - Що не застанеш ти зад прозорчето и да търгуваш по-добре? - Съгласен... Разменили си местата. Чукчето застанало зад прозорчето, а аптекарят седи отвън и пита: - Има ли сметана? - Има! - А черен хайвер!?! - Има! - Добре, дай по сто грама от двете! - А рецепта имаш ли?
- Как се чувствате? - Лошо, докторе. Сега даже и нещата, които сте ми забранили да ям, ги ям без удоволствие.
В "Бърза помощ". Влиза докторът и започва преглед - вижда, че е пълно с мъже с травми по главата. Докторът пита първия: - От какво ви е? - Точилка... - А вие? - пита втория. - Също точилка... - А вие? - пита трети. - И при мен е от точилка... - Какво става? Това епидемия ли е? - Не, докторе... Виждате ли онзи мъж в кома? Е, той е бягал от жена си и се е опитал да се скрие в тълпата...
Смейте се, смейте се, ама като падне атомната бомба аз ще се смея!