Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
След катастрофа човек се събужда в болницата: - В болница ли съм? - По-голямата част от вас!
Черен хумор 2,389 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един цигулар върви през пустинята. Вижда, че насреща му идва лъв и уплашен си мисли: "Край! Нищо не мога да направя, освен предсмъртно да си посвиря". Взел цигулката и с разтреперани ръце засвирил. Лъвът се оказал музикален. Полегнал, заслушал се и даже си тактувал с опашката. След малко се задава втори лъв. Първият му казва: - Ш-ш-ш-т! Лягай и слушай! Човекът свири като Паганини! Факир е! Вторият лъв също се заслушал. Дошли трети и четвърти лъвове, чували как свири цигуларят и се заслушвали. По едно време идва престарял лъв и без да се огледа, направо скача и излапва цигуларя. Всичките лъвове скачат: - Ей, к’во направи бе! Що го изяде! - К’во, к’во? Нещо недочувам... Влиза чукча в аптека, приближава се към прозорчето и пита: - Има ли сметана? - Нe!?! - А сух салам? - Не! - Сигурно и консерви с копърка няма? - Няма! Това е аптека и не търгуваме с такива неща... - Кофти търгувате тука.... - Що не застанеш ти зад прозорчето и да търгуваш по-добре? - Съгласен... Разменили си местата. Чукчето застанало зад прозорчето, а аптекарят седи отвън и пита: - Има ли сметана? - Има! - А черен хайвер!?! - Има! - Добре, дай по сто грама от двете! - А рецепта имаш ли? - Как се чувствате? - Лошо, докторе. Сега даже и нещата, които сте ми забранили да ям, ги ям без удоволствие. В "Бърза помощ". Влиза докторът и започва преглед - вижда, че е пълно с мъже с травми по главата. Докторът пита първия: - От какво ви е? - Точилка... - А вие? - пита втория. - Също точилка... - А вие? - пита трети. - И при мен е от точилка... - Какво става? Това епидемия ли е? - Не, докторе... Виждате ли онзи мъж в кома? Е, той е бягал от жена си и се е опитал да се скрие в тълпата... Смейте се, смейте се, ама като падне атомната бомба аз ще се смея!