Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Една бабка поканила на гости двете си приятелки - също бабки. Но тъй като много забравяла, снаха й й написала на едно листче "Направи кафе!". Дошли гостенките. Бабата прочела листа и направила кафе. Занесла го, но като се върнала в кухнята, забравила, че е занесла кафе, прочела листа и пак направила. Така - няколко пъти. След известно време бабите си тръгнали и едната казала: - Их, тая Пена, едно кафе не се сети да ни почерпи! - Ти кога я видя Пена, ма?
Блондинки 3,460 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един мъж върви с елха в ръката и залита. Среща една жена, която го кори: - Как може да не сте със семеисвото си на Бъдни вечер? - Аз искам, но не мога да изляза от тази гора. Баща се прибира късно вечерта в къщи. На вратата го посреща сина му и пита: - Де беше бе, тате? - Аааа на благо бех сине. - Кво благо бе, тате!? - Аааа благо сине, благо... На следващата вечер историята се повтаря, на по-следващата - също .... Накрая детето не издържало и попитало: - Къде го това благо бе, тате? - Ами ей тука на - в съседната къща с червените фенери... На следващата вечер синът звъни на вратата с червените фенери. Отваря една кака по прозрачен халат и пита: - Какво искаш, момче? - Амииии .. благо. Влязла тя вътре и след малко му донесла една филия с мед. След пет минути лапето пак звъни: - Искам още благо! Носят му още една филия с мед. След пет минути отново звъни: - Искам още благо. Носят му трета филия, ама онва се било натъпкало вече и не му се яде. Облизало само меда отгоре и хвърлило филията. Прибира се вкъщи и бащата пита: - Къде скиташ бе? - Аааа на благо бех. - И кво стана? - Ми двете ги оправих ама третата само я излизах...... Много обичам да се занимавам със спорт. А от всичките спортове най-много уважавам щангите. Само дето не мога да ги вдигна... Програмист стои пред прозореца и опипва рамката. Идва негов приятел и го пита: - Какво правиш? - Изучавам прозореца. - И какъв е резултата? - Странен. Мога да го отворя, мога да го затворя, но не мога да го минимизирам! (B Дискотека)... и специален поздрав за всички - Metallica с парчето "Nothing else maters" или "Ти вече не си ми майка"