Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Влиза човек в магазина: - Килограм маслини. Продавача: - Да ви ги пакетирам ли? - Не. Ще си ги търкалям до вкъщи!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Пиянски
- Понякога, - казва мисис Смит на новата прислужница, - ще ви се налага да ми помагате да се кача по стълбите. - Разбирам ви, мадам - аз също обичам да си пийвам понякога.
Пиянски
03.10.2017
1,332 прегледа
Следващ →
Още вицове
В голяма електронна компания създават компютър с изкуствен интелект, който дава верни и смислени отговори на всякакви въпроси. На демонстрацията някакъв тарикат задава въпрос: - Къде се намира в момента баща ми? Машината потъва в размисъл и след малко отговаря: - Лови риба във Флорида. Тарикатът се изсмива и казва, че баща му е починал преди доста време, и че компютърът нищо не струва. Представителят на компанията, леко притеснен, предлага да зададат въпроса отново, като леко го перифразират. И така, тарикатът пита: - Къде се намира в момента съпругът на майка ми? На което получава отговор: - Той отдавна е мъртъв...но баща ти още си лови риба във Флорида...
Бог е сътворил всичко от нищото. Нищото обаче, прозира.
Кое е първо: пиенето или чалгата?
- Кои са най-важните седем години в живота на една блондинка? - От първи до трети клас.
Влак се движи по релсите с висока скорост. Изведнъж излиза от релсите и тръгва през полето. Началникът на влака се обажда на машиниста: - Къде тръгна през полето, бе? За тебе релси няма ли? - Има, ама на релсите имаше човек... - Е, какво като има човек? Нали сме се разбрали - газиш го и продължаваш... - Е, газя го, ама той бяга ...