Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Толкова много обещаха на българския народ...и пак му е малко.
Политически 2,759 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един ден любовта попитала приятелството: "Защо съществуваш ти, след като мен ме има?" А приятелството отговорило: "За да донеса една усмивка там, където ти остави сълза!" - Обвиняеми, разкажете как стана всичко? - Ами седнах да си мажа филийка с масло. Не щеш ли, маслото падна на килима. Наведох се да го остържа, но в това време мина тъщата, хлъзна се на маслото, и падна върху ножа. И така 7 пъти... - Скъпи, отивам на психиатър. Вечерята е в пералнята. Един слепец си седи на бара и по едно време се провиква към бармана: - Ей, барман, искаш ли да чуеш един виц за блондинки? В това време тоя, дето седял до него, тихо му казва: - Виж какво, мой човек, нека ти кажа нещо преди това. Барманът е рус, сервитьорът - и той. Аз съм 1.95 м и имам черен колан по карате и също съм блодин. Борчето и ръгбиста до мен и те са руси. Сега все още ли ти се иска да разкажеш вица? - Ха! Не и ако трябва да го обяснявам пет пъти! Връх на упоритостта: да набираш грешна парола, докато компютърът се съгласи.