Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Един отива на работа с огромна синина на едното око. Колегите го питат: Какво става? Ами жена ми ме удари.. Колегите го питат: Защо? Защото и говорих на ТИ!! Е как така бе.. Ами така.Лягаме си снощи и тя ми подхвърля: Ние много отдавна не сме правили секс. А аз и отговорих: Не НИЕ, а ТИ..
Семейни 3,555 прегледа
Следващ →

Още вицове

Надпис в бар: "Ако пиете, за да забравите, моля платете предварително." Тост за децата: Нека нашите деца имат богати родители! Здрасти Дядо Коледа със брада от вата… Всичко сама ще си даря, САМО ДАЙ ЗАПЛАТА!!! Трима мъже си говорели на по чашка, американец, англичанин и българче! Американецът казва на дригите: - Моята жена много се дразни, когато я целувам по вратлето! Англичанинът казва: - Моята жена пък се дразни, когато я галя по краката! Българчето казва: - Моята жена пък най-много се дразни, когато след секс си изтрия оная работа в пердето! Прилики между бебетата и възрастните: 1. Ползват памперси 2. Рядка косица 3. Слаби зъбки 4. Блуждаещ поглед 5. Обичат супа с надробен хляб, за да е по-мек 6. Не винаги разбират това, което виждат 7. Могат да се загубят в квартала 8. Едните още не познават часовника, а на другите не им трябва да го познават 9. Обичат приказки - младите за Пепеляшка, старите за Касанднра и за повишаването на пенсиите 10. Къпят ги 11. Возят се в колички 12. Не гледат телевизия след 10 часа вечерта 13. Говорят трудно 14. Не ходят на дискотеки 15. Обичат да се разхождат в парка