Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Един орел си летял, летял си, ама по едно време влезнал в един каньон, лети си орела, ама каньона се стеснява, лети си орела, каньона се стеснява, лети си, а каньона много се стеснил и орела си вика "Пу, да му е*а майката!"
Любими Герои 3,475 прегледа
Следващ →

Още вицове

Зима, навън вали сняг, в селската кръчма са се събрали ловците и се надлъгват. Изведнъж вратата се отваря с трясък и влиза един ловец, целия пребледнял и треперещ. - Кво става бе? - питат всички в един глас. - Бех на лов за мечки. Гледам една голяма пещера и влизам. Вътре едни малки мечета, вдигам пушката, да ги гърмя и в това време ме тупа някой по рамото. Обръщам се и кво да видя - един голям мечок се надвесил над мене. И говори!!! Вика ми - Ти що искаш да ми гърмиш децата бе? Сега или ще те изям или ще те изчукам. - И ти квоооо??? - пак в един глас се обаждат всички. - Кво аз? Изяде ме, мамка му и мечок. Отива един човек в командировка в друг град. Настанил се в хотела, но вечерта много силно го заболяла главата и решил да излезе и да потърси денонощна аптека. Излязъл на улицата и пита първия минувач къде може да намери аптека, а онзи започнал: - Значи, братле като тръгнеш оттук и все направо ще вървиш. На втората пресечка ще завиш на ляво и после на първата в дясно. Ще видиш една голяма сграда, ще я подминеш и след това ще завиеш в ляво. Там има един висок блок. В първя вход на втория етаж живее Пена и съм я чукал. А аптека къде има не мога да ти кажа . . . Първо Али Агджа лежа защото стреля по папата, а сега лежи в Турция защото не е улучил добре... Иванчо хвърлил око на съученичката си Марийка и поканил целия клас на гости, за да я свали на купона. Поговорили двамата, решили да се усамотят и отишли в банята. Изведнъж майката на Иванчо влязла при тях и като ги видяла, се развикала: - Иванчо, недей, мами, бос на цимента!!! Двама лекари мъж и жена се запознават на вечерен семинар. След семинара завършват с интимна вечеря. На сутринта дамата излиза от банята с вдигнати пред гърдите ръце без да ги е подсушила и мъжът я пита: - Ти да не си хирург? - Как позна? учудила се тя - Ами по начина по който си държиш ръцете след измиване. отговорил той - А ти да не си анестезиолог? го парирала тя - Ти пък как позна? - Ами снощи не усетих нищо!