Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Иванчо, това Иван Вазов ли е? — Не, госпожо, това е неговият портрет!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Любими Герои
Един орел си летял, летял си, ама по едно време влезнал в един каньон, лети си орела, ама каньона се стеснява, лети си орела, каньона се стеснява, лети си, а каньона много се стеснил и орела си вика "Пу, да му е*а майката!"
Любими Герои
03.10.2017
3,475 прегледа
Следващ →
Още вицове
Зима, навън вали сняг, в селската кръчма са се събрали ловците и се надлъгват. Изведнъж вратата се отваря с трясък и влиза един ловец, целия пребледнял и треперещ. - Кво става бе? - питат всички в един глас. - Бех на лов за мечки. Гледам една голяма пещера и влизам. Вътре едни малки мечета, вдигам пушката, да ги гърмя и в това време ме тупа някой по рамото. Обръщам се и кво да видя - един голям мечок се надвесил над мене. И говори!!! Вика ми - Ти що искаш да ми гърмиш децата бе? Сега или ще те изям или ще те изчукам. - И ти квоооо??? - пак в един глас се обаждат всички. - Кво аз? Изяде ме, мамка му и мечок.
Отива един човек в командировка в друг град. Настанил се в хотела, но вечерта много силно го заболяла главата и решил да излезе и да потърси денонощна аптека. Излязъл на улицата и пита първия минувач къде може да намери аптека, а онзи започнал: - Значи, братле като тръгнеш оттук и все направо ще вървиш. На втората пресечка ще завиш на ляво и после на първата в дясно. Ще видиш една голяма сграда, ще я подминеш и след това ще завиеш в ляво. Там има един висок блок. В първя вход на втория етаж живее Пена и съм я чукал. А аптека къде има не мога да ти кажа . . .
Първо Али Агджа лежа защото стреля по папата, а сега лежи в Турция защото не е улучил добре...
Иванчо хвърлил око на съученичката си Марийка и поканил целия клас на гости, за да я свали на купона. Поговорили двамата, решили да се усамотят и отишли в банята. Изведнъж майката на Иванчо влязла при тях и като ги видяла, се развикала: - Иванчо, недей, мами, бос на цимента!!!
Двама лекари мъж и жена се запознават на вечерен семинар. След семинара завършват с интимна вечеря. На сутринта дамата излиза от банята с вдигнати пред гърдите ръце без да ги е подсушила и мъжът я пита: - Ти да не си хирург? - Как позна? учудила се тя - Ами по начина по който си държиш ръцете след измиване. отговорил той - А ти да не си анестезиолог? го парирала тя - Ти пък как позна? - Ами снощи не усетих нищо!