Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Жените,които си лягат на едната страна са практични жени. Жените,които си лягат по корем са интелектуални жени. Жените,които си лягат на гръб с вдигнати крака са търсени жени..
Семейни 3,223 прегледа
Следващ →

Още вицове

Бавно влизам в теб...в теб е толкова тясно и горещо, че едвам мърдам....ето вече се люшкам в такт с твоите движения...О, да! Обичам те, автобус 280! Младеж, завършил институт и постъпил на работа във фирма. На втория ден началникът го извикал и попитал: - Ти силен програмист ли си? - Как да ви кажа? - Е силен ли си? - В общи линии, да. - Тогава ще се заемеш с преместването на компютрите. Така, както една жена не се пита за нейната възраст, точно така и не трябва един мъж да се пита за неговото IQ. Една вечер два скелета се возят на мотор.Минавайки покрай гробищата возещият се казва на каращия:"спри за малко,ако обичаш,сега се връщам" и хлътва в гробищата.След малко идва,влачейки една надгробна плоча и казва:"извинявай,исках да си взема документите,че нещо много ченгета са плъзнали днес". Местят лудите от една лудница в друга. Разстоянието било голямо и ги качили на самолет. По време на полета не спирали да играят футбол в самолета. - Абе докторе, - притеснил се пилота - вземи ги мирясай тия лудите, че вземем да паднем... Доктора отищъл до салона: - Ако не спрете веднага, ще паднем и ще се разбием. Лудите се опулили и среснато седнали по местата си. Видимо доволен доктора приседнал пак до пилота, но само след две минути същата работа, второто полувреме на мача започнал. Доктора пак опитал, онези се спрели, но пак за няколко минути. - Докторе, ти с тези луди неможеш се справи, нека аз опитам- станал пилота и право при лудите. След малко се върнал, а доктора го посрещнал с усмивка: - Каквото и да правиш, след две минути пак ще започнат. Но се мкнали 5, 10 минути, половин час, никакъв шум: - Абе капитане, какво им каза на тия, че се усмириха така - попитал доктора. - Нищо, само им отворих вратата и им казах, да играят в двора....