Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Няма нищо по-печално от живота на жени, които са умеели само да бъдат красиви.
Бисери 3,290 прегледа
Следващ →

Още вицове

Две жени си честитят Баба Марта - Честита Баба Марта. Вичко най хубаво ...... - ЧБМ. - Ти на кого ша викаш чиба мъ. - Алооо... Днес си купих чисто ново БМВ и вдигнах 300 на магистралата... - И квоооо... обаждаш се да се похвалиш ли?! - Не... искам само да питам, как се чисти адреналина от седалката... Отборът на мравките играе футболен мач срещу отбора на слоновете. Резултатът върви към равенство, но в последната минута един от слоновете настъпва, без да иска, вратаря на мравките и вкарва гол за 1:0. След мача капитанът на слоновете отива да се здрависа с капитана на мравките, а той му казва: - А, не! Вие играхте грубо, няма да си разменяме фланелките. - Баджанак, кога България ще се класира на световно първенство? - Когато Левски бие БАТЕ Борисов. Пияница в тоалетната вижда на пода един лев и си казва: - Хм, за един лев от пода на тоалетната! След това вади една двадесетачака, хвърля я на пода и казва: - За 21 лева може и да се наведа!