Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Защо Дядо Коледа е толкова щастлив? - Защото знае адресите на всички лоши момичета.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Според статистиката, най-разпространената болест, с която хората се обръщат към екстрасенси и врачки е слабоумие.
Бисери
03.10.2017
3,357 прегледа
Следващ →
Още вицове
Иванчо с техните на плажа: - Жена,ела да се поразходим зад дюните! - Стига бе!Детето е тук! След кратки уговорки, майка му склонява, Иванчо обаче ги проследява.... - Тате, какво правихте там бе,голи един върху друг? - Помпих майка ти,че ще влиза да плува,та да не потъне. - Аааа,ясно.Той и чичо Гошо вчера я помпи, даже накрая,с език я пробва дали не изпуща.
Веднъж едно момиче ми каза: "Когато ти видях снимката във Фейсбук в началото помислих, че не си много привлекателен. Но сега, когато те виждам лице в лице, разбирам, колко си фотогеничен!
Лъвът събрал всички животни и заповядал: - Красивите да застанат отляво, а умните-отдясно! Само жабата не се помръдвала. - Жабо, ти защо стоиш на едно място? - запитал лъва. - Е, не мога да се разчекна! - отговорила жабата.
Учениците в Иванчовия клас били много послушни и не можели да го понасят, защото постоянно изтърсвал по някоя глупост. Един ден дошъл инспектор и учениците се наговорели, ако Иванчо изтърси някоя глупост всички да напуснат демонстративно стаята. Започнал часа и всички дигали ръка да прочетат домашното. Най-накрая дошъл ред на Иванчо. Той станал и изтърсил: - Зад училище има публичен дом. Всички си взели шапките и напуснали стаята. В същия момент Иванчо извикал: - Чакайте бе той още не е отворен!!!
Шефът на полицаите отива по-рано в участъка, и като влиза пита дежурния на входа: - Има ли някой в сградата? - Има. - Кой? - Аз. - Не бе, идиот! Питам - има ли някой друг освен тебе. - Да. - Кой? - Вие.