Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Искаш ли да се почувстваш стар? Филмът "Сам вкъщи" е излязъл преди 22 години.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
На границата митничар спира момиченце: - Какво е това в тази торбичка? - Това е хероин. - Малката, не си прави майтап с мен - хероинът е бял а този прах тука е оранжев. - Хероин е, чичко митничар, само че този е детски - с вкус на портокал.
Разни
03.10.2017
1,752 прегледа
Следващ →
Още вицове
Съдията: - Този човек твърди, че сте го захапали за ръката? - Но аз съм вегетарианец.
Вчера Народното събрание разпрати до медиите SMS с годишния си доклад за свършената от него работа...
Съпрузи решили, че единственият начин да правят секс, докато десетгодишният им син е вкъщи, е да го пратят на балкона и да му кажат да описва какво става в квартала. Момчето излязло на балкона и започнало да разказва всичко, което вижда. - Пред къщата на Хамилтонови току-що спря полицейска кола, на Чандлърови им карат нов гардероб, а Мичълови правят секс. Когато чули това, родителите се сепнали. - Откъде знаеш, че Мичълови правят секс? - Защото и тяхното дете е на балкона.
Малко момченце се връща от детската градина с изпонадрано лице. Таткото пита: - Какво е станало? - Играхме хоро около елхата. - И? - Елхата голяма, а бяхме малко деца.
Момче и момиче правят секс...момчето решило да се пошегува и казало: -Съжалявам че ти го казвам но съм болен от СПИН. (момичето)- И аз... (момчето)- Е аз се пошегувах... (момичето)- Е вече няма да се шегуваш!