Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Как ли се е родило тъй известното Win Sux, употребявано толкова често от Linux-феновете? - Именно от тях и от обичния им Linux е родено. Нали ги знаеш, навсякъде вмъкват по нещо от любимата си система: Linux -> Winux -> WinSux.
Програмисти 2,975 прегледа
Следващ →

Още вицове

Дъщеря на полицай се прибира вкъщи, вади лист с дълъг списък имена и казва: - Татко, бременна съм. Ето ти списъка на заподозрените. От МЕИ-то решили да направят една анкета из софийските гимназии. Ходили до I Английска и попитали: - Знаете ли какво е кибер секс? - а учениците отговорили: - Какъв секс?! Ходили до Немската и попитали: - Знаете ли какво е кибер секс? - Какъв секс?! Отишли до СМГ-то и попитали: - Знаете ли какво е кибер секс? - Кибер каквоо? Новини. Вчера на "Цариградско шосе" в района на 7-ми километър се състоя съзстезание за "най-добър в професията" между служителите на КАТ. Пoбедител стана младши лейтенант Крадлев, който без значка, радар и палка успя да глоби 26 шофьора за превишена скорост, 18 - за шофиране с различни странични огледала за задно виждане (едното ляво, другото дясно), 8 - за недопустима тонировка на слънчевите очила, намиращи се в жабката, 34 - заради искането да се представи и да обясни причината за спирането, 3 - ей така без причина. Ръководството високо оцени професионализма на Крадлев и го награди почетна грамота и ценен подарък - радар с постоянно фиксирана скорост 94 км. в час. Един отишъл в един град, където нямало жени, и питал един близък: - Абе като искате да бъдете насаме с жена кво правите? - Ами с камилата и - А не - прекъснал го новодошлият - никога няма да падна толкова ниско и да го направя с камила. Да ама един ден толкова му се доебало, че взел една камила и си свършил работата. След няколко дни срещнал своя познат и му казал: - А бе, то с камила не било толкова лошо. - Как ще е лошо бе, качваш се на камилата, отиваш в съседния град и си хващаш мадама. Отива Зайо в сладкарницата: - Имате ли торта с моркови? - Не, отговорил му продавача. След 30 минути пак: - Имате ли торта с моркови? - Не, пак отговорил продавачът. След 30 минути пак същото... Но още от врата продавачът разярено скръцнал: - Ако не престанеш да повтаряш "Имате ли торта с моркови", ще те закова в стената! - След 30 минути Зайо идва пак: - Имате ли пирони? - Не. - Тогава една торта с моркови...Ипратил: Велизар Пешев