Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Доктор към млад мъж: - Пушите ли? - Да, аз съм млад ерген тъй че пуша... - А алкохол употребявате ли? - Да, аз съм млад ерген, тъй че пия... - А полов живот? - Да, аз съм млад ерген, тъй че... - Да ви кажа честно, ще трябва да забравите за всички тези неща? - Хм... С пиенето и пушенето някак си ще се справя, но със секса ще е трудно... - В такъв случай трябва да се ожените. - Защо пък? - За да спрете секса постепенно...
Семейни 7,004 прегледа
Следващ →

Още вицове

Дядо Спиро отишъл в болницата да си направи основен медицински преглед. Качвали го на разни уреди, гледали го на рентген, взимали му всякакви секрети. Отива след седмица при доктора да разбере резултата. - Деде, няма какво да се лъжем. Най-много до месец ще ти се парализира цялата дясна страна - крак, ръка, всичко... Дядо Спиро се замислил, замислил па взел да си бърка из джобовете на панталона. Доктора го гледал, чудил се какво ли му стана на човека, накрая не се стърпял и го попитал: - Какво ти стана бе дядо, да не се шокира нещо, съжалявам ако... - А, няма нищо докторе, оная ми работа е виснала в десния крачол, спасявам каквото мога. - Представяш ли си, лежа си на плажа и ми се тръсва огромен досадник висок към два метра, застава на едно коляно и ми предлага да се оженим! - Да?! А ти какво направи? - Какво, какво... Съгласих се! - Така ли?! Ама изведнъж? - Е какво, да чакам да ми счупи и другото коляно ли? - Какво ти донесе дядо Коледа? - Ами разболях се от грип. - Значи те е посетил не дядо Коледа, а дядо Мраз. В една солидна фирма с жестоки правила за работа - всички идвали рано на работа и си тръгвали късно вечерта. Един ден обаче един служител дошъл в 9 часа на работа(всички се удивили) и си тръгнал в 18:00. Така и на следвашщия ден и на по - следващия. Накрая колегите му не издържали и изпратили един колега да пита бунтаря за неговото поведение. А т.нар. бунтар: - Абе хора! Ами аз съм в отпуска все пак... Един човек се изгубил по средата на Сахара ... вървял,вървял и гледа една палатка.Влиза вътре и що види - Хитлер и Химлер стоят и говорят нещо. Човекът ги пита: -Абе вие не сте ли умряли?! Химлер: - Не , ще правим 3-та световна.Намислили сме да избием 3 милиона евреи и 9 камили. Човека: - Е, защо 9 камили бе? Хитлер на Химлер: - Е , аз казах ли ти , че никой няма да пита за евреите