Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
По повод пушенето :) В един цех работели виетнамци. Шефа минава на обиколка и гледа едни се събрали на групичка и пушат. - Какво правите бе? - Пусиме. - Как така пушите?! Я хванете свършете някаква работа ...ей оная греда например, я хванете я пренесете ей там. След половин час шефа пак минава от там: - Кво правите бе? - Пусиме. - А ГРЕДАТА ЩО НЕ Я ПРЕНЕСОХТЕ?!! - Теска е. - Ми като е тежка, хванете още хора да ви помогнат и я пренесете. След още половин час: - КВО ПРАВИТЕ БЕЕЕЕЕЕ...!!!! - Пусиме. - А ГРЕДАТА ЩО НЕ Я ПРЕНЕСОХТЕ !!! - Теска е. - МИ КАТО ОЩЕ ВИ Е ТЕЖКА, ХВАНЕТЕ ВСИЧКИ ОТ ЦЕХА АКО ТРЯБВА И Я ПРЕНЕСЕТЕ ТАЯ ГРЕДА, ДА МУ СЕ НЕ ВИДИ! След още половин час: - КВО ПРАВИТЕ БЕЕЕЕеееЕЕеЕеЕеЕееее !!!...!!!! - Пусиме. - А ГРЕДАТАААА.... ! - Къса е.
Разни 2,069 прегледа
Следващ →

Още вицове

Някои хора са много груби. Стоя си спокойно, взимам си горещ душ, пея си песнички, и изведнъж се появява мениджър от IKEA да ме гони от магазина! В магазина Генко излиза от пробната. Продавачката: - Не, не. Тези дънки хич не са ви точно. Ще донеса други да премерите. - Аз мерих риза... На един мъж, колегите му го наричали "хуестия". Един ден в присъствие на жена му го нарекли така. И тя: - Защо му викате така бе? - Защото му е голяма оная работа... - Как бе! Неговият си е кат’ на другите... Влиза мутра в кръчма и се настанява до едно джудже. -ЕДНА ВОДКА МОЛЯ - поръчал мутрата със дебелия си глас. -Една водка и за мене моля - казало джуджето със пискливото си гласче. Мутрата ударила водката на екс и джуджето веднага след него също на екс изпило водката. -ЕДНА ГОЛЯМА ВОДКА МОЛЯ. -И за мене една голяма водка. Мутрата пак пил на екс и джуджето също пило на екс. Ядосал се мутрата: -ДАЙ МИ ЕДНА ДВОЙНА ГОЛЯМА ВОДКА БЕ! -И на мене една двойна голяма водка! Пили пак на екс, и мутрата се почудил: -АБЕ ДЖУДЖЕНЦЕ КОЛКО КИЛА СИ БЕ? -120! -120??!! ВЕРНО ЛИ БЕ? БЕЗ ТАШАК? -Не бе, без ташак съм 20! Един мъж вървял през една тъмна гора. В тъмното видял светлинка. Отишъл там и видял един женски манастир. Почукал на вратата и излезнала една млада монахиня: Добър ден, ще можете ли да ме приютите за тази нощ? Ами аз не мога да решавам такива работи, ще извикам игуменката. Добър ден, ще можете ли да ме приютите за тази нощ? Да, но само за тази нощ. Влиза вътре, настанява се и чува стъпки пред вратата на стаята си. Той се прави на набожен и застава на колене пред леглото: Господи, ти ме приюти, ако ме нахраниш ще ти бъда много благодарен. Подават му една паничка с храна. Господи, ти ме приюти, ти ме нахрани, ако ме напоиш ще ти бъда много благодарен. Подават му едно шише ракия... Господи, ти ме приюти, ти ме нахрани, ти ме напои, ако ми бутнеш игуменката за една нощ ще ти бъда много благодарен. В този момент игуменката отваря вратата и казва: Господи, не ме бутай, аз сама ще влезна...