Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Като дете ме беше страх от тъмното, a сега, когато получавам сметки за електроенергия, ме е страх от светлото.
Други 1,460 прегледа
Следващ →

Още вицове

Една блондинка катастрофира с колата. Полицаите идват на местопроизшествието. Питат блондинката какво е станало. — Ми, какво да кажа! Карам си аз по пътя и една елхичка ме следва. Аз надясно – тя надясно. Аз наляво и тя наляво. И по едно време, забих се право в едно дърво! Това е! Полицаите оглеждат. Единият записва нещо, а другия оглежда колата. По едно време вторият изкрещява: — Каква ти елхичка, бре! Това ти е ароматизатора на колата! Периоди в живота на човека: Първите 20 години майка му постоянно го пита къде отива. Следващите 40 години жена му го пита къде отива. И накрая като го спускат в гроба, всички присъстващи пак питат същото... По време на час, учителка се опитва да научи учениците си на добри обноски. Задава им въпрос: "Ако сте на среща и вечеряте с хубаво момиче, как бихте и казали, че трябва да отидете до тоалетната? " Първо попитала Майкъл той казал, "Момент, да ходя да се изпикая. " Учителката отвърнала, "Това ще бъде грубо и нелюбезно. " "Ами ти Питър, как ще го кажеш? " Питър отговорил, "Съжалявам, но наистина трябва да ида до тоалетната. Веднага се връщам. " "Това е по-добре, но въпреки всичко не е много учтиво да кажеш тоалетна по време на вечеря. " "Ами ти малък Тони, напъни си мозъка веднъж и ни покажи добрите си маниери? " Аз бих казал: "Скъпа, моля да бъда извинен за момент! Трябва да се здрависам с един много скъп мой приятел, с който се надявам, ще имате възможност да се запознаете след вечеря. " Двама бездомника си говорят и единия вика на другия: - Аз като съм бил малък съм се возил в собствена кола! А другия му отговорил: - Да, да и майка ти я тикаше нали? Излизат двама от кръчмата. - Хайде да ходим по жени! - Не, аз имам млада и хубава жена... - Добре, разбрах! Отиваме у вас.