Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Един човек бил пиян катадйия го спрял иму казал: -Господине Вие сте пили! А човека отговорил: -Аз не сам пили аз сам лЪв!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Други
Като дете ме беше страх от тъмното, a сега, когато получавам сметки за електроенергия, ме е страх от светлото.
Други
03.10.2017
1,460 прегледа
Следващ →
Още вицове
Една блондинка катастрофира с колата. Полицаите идват на местопроизшествието. Питат блондинката какво е станало. — Ми, какво да кажа! Карам си аз по пътя и една елхичка ме следва. Аз надясно – тя надясно. Аз наляво и тя наляво. И по едно време, забих се право в едно дърво! Това е! Полицаите оглеждат. Единият записва нещо, а другия оглежда колата. По едно време вторият изкрещява: — Каква ти елхичка, бре! Това ти е ароматизатора на колата!
Периоди в живота на човека: Първите 20 години майка му постоянно го пита къде отива. Следващите 40 години жена му го пита къде отива. И накрая като го спускат в гроба, всички присъстващи пак питат същото...
По време на час, учителка се опитва да научи учениците си на добри обноски. Задава им въпрос: "Ако сте на среща и вечеряте с хубаво момиче, как бихте и казали, че трябва да отидете до тоалетната? " Първо попитала Майкъл той казал, "Момент, да ходя да се изпикая. " Учителката отвърнала, "Това ще бъде грубо и нелюбезно. " "Ами ти Питър, как ще го кажеш? " Питър отговорил, "Съжалявам, но наистина трябва да ида до тоалетната. Веднага се връщам. " "Това е по-добре, но въпреки всичко не е много учтиво да кажеш тоалетна по време на вечеря. " "Ами ти малък Тони, напъни си мозъка веднъж и ни покажи добрите си маниери? " Аз бих казал: "Скъпа, моля да бъда извинен за момент! Трябва да се здрависам с един много скъп мой приятел, с който се надявам, ще имате възможност да се запознаете след вечеря. "
Двама бездомника си говорят и единия вика на другия: - Аз като съм бил малък съм се возил в собствена кола! А другия му отговорил: - Да, да и майка ти я тикаше нали?
Излизат двама от кръчмата. - Хайде да ходим по жени! - Не, аз имам млада и хубава жена... - Добре, разбрах! Отиваме у вас.