Две блондинки седят на спирката и чакат маршрутка. Едната казала:
- Аз чакам маршрутка 1.
- Аз пък чакам маршрутка 6. - казала другата.
Дошла 16-ката и двете се качили като казали:
- Е, ще се возим заедно.
Две майки разговарят:
- Днес ме викаха в училище. Синът ми направил голяма поразия и ще го изключват - писал, че сме произлезли от маймуните!
- Но в това няма нищо лошо. А е и вярно...
- Да, ама темата била: "Бойко Борисов - баща на прогресивното човечество"!