Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Баскетбол - боулинг - тенис - голф... Да-а - колкото е по-богат човек, толкова са му по-малки топките за игра.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Българският национален отбор се класира за финала. Майтап бе Уили...
Разни
03.10.2017
1,838 прегледа
Следващ →
Още вицове
Марийка казва на Иванчо: - Ела утре вечер у нас, няма да има никой. Отишъл Иванчо и наистина нямало никой...
Някои хора са много груби. Стоя си спокойно, взимам си горещ душ, пея си песнички, и изведнъж се появява мениджър от IKEA да ме гони от магазина!
Две съседки се карат през прозорците: -Петрова, колко пъти ще ти казвам -сложи си завеси на прозорците, че ми писна всяка вечер да гледам голия ти мъж как се разхожда! ! ! - Иванова, а ти вземи си сложи едни очила да видиш, че това не е моя мъж , а е твоя! ! !
Един човек отишъл при свети Петър и му казал: - Св. Петре съгреших. Св. Петър: - Е как бе? - Срешнах дущерята на попа, заприказвахме се и от дума на дума, стана работата. Св. Петър: - Е, добре ще си затвора едното око. - Да ама аз съгреших и със жената на попа. - Е как стана бе? - Срешнахме се, заприказвахме се и от дума на дума, стана работата. - Еее, добре де ще си затвора и другото око. - Да ама аз съгреших и с попа. - Е как стана бе? - Срешнахме се, заприказвахме се и от дума на дума.... Св. Петър - Аиде, влизай, влизай, че много се заприказвахме!
- Защо на първи април политиците празнуват? - Защото им е професионален празник.