Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Българският национален отбор се класира за финала. Майтап бе Уили...
Разни 1,838 прегледа
Следващ →

Още вицове

Марийка казва на Иванчо: - Ела утре вечер у нас, няма да има никой. Отишъл Иванчо и наистина нямало никой... Някои хора са много груби. Стоя си спокойно, взимам си горещ душ, пея си песнички, и изведнъж се появява мениджър от IKEA да ме гони от магазина! Две съседки се карат през прозорците: -Петрова, колко пъти ще ти казвам -сложи си завеси на прозорците, че ми писна всяка вечер да гледам голия ти мъж как се разхожда! ! ! - Иванова, а ти вземи си сложи едни очила да видиш, че това не е моя мъж , а е твоя! ! ! Един човек отишъл при свети Петър и му казал: - Св. Петре съгреших. Св. Петър: - Е как бе? - Срешнах дущерята на попа, заприказвахме се и от дума на дума, стана работата. Св. Петър: - Е, добре ще си затвора едното око. - Да ама аз съгреших и със жената на попа. - Е как стана бе? - Срешнахме се, заприказвахме се и от дума на дума, стана работата. - Еее, добре де ще си затвора и другото око. - Да ама аз съгреших и с попа. - Е как стана бе? - Срешнахме се, заприказвахме се и от дума на дума.... Св. Петър - Аиде, влизай, влизай, че много се заприказвахме! - Защо на първи април политиците празнуват? - Защото им е професионален празник.