Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Мъж и жена минават покрай една кръчма. Мъжът: "Жена дай 50 стотинки за една малка мастичка, пък "Шаро ще те лае довечера..." Тя му дала, изпил я и пак: "Жена дай 50 стотинки за една малка мастичка, пък "Шаро ще те лае довечера..." Тя пак му дала, той имал в себе си още 50 ст. и си взел и трета...Прибрали се у дома, легнали си, а мъжът "отцепил" веднага. Жена му го сбутала: "Хайде, нали "Шаро щеше да ме лае?", при което мъжът отвърнал: "Не, няма Шаро да те лае, той е наше куче, той те познава..." и пак откъртил.
Семейни 2,071 прегледа
Следващ →

Още вицове

Попитали радио Ереван кой е най-богат, най-беден и най-щастлив. Радиото отговорило: - Най-богати са жените. И голи да ги съблечеш пак има какво да дадат. Най-бедни са мъжете. И царе да са, пак си искат. А най-щастлив е попа. Всеки ден като отиде на работа вижда шефа си разпнат. Служители от "Топлофикация" заплашват, че ако не получат заплатите си, ще надуват парното цяло лято. Иванчо тръгнал на училище. Но не бил от най-редовните. Един ден щяло да има родителска среща и Иванчо бил притеснен... И така срещата приключила и майката на Иванчо била много изненадана: - Браво сине, влязъл си в правия път! - Еми майко, гората свърши... Жена отишла в психиатрията и попитала първия срещнат мъж: - От колко години сте тук? - От дванайсет. - И добре ли се отнасят с вас? - Да. - А защо се усмихвате така? - Ами защото съм главният лекар на болницата. Днес министър Цветанов призова никой да не се сърди на президента - все пак от него нищо не зависи.