От новините:
По последни данни състоянието на Ясер Арафат не се е изменило.
Остава си мъртъв.
---------
Днес най-после Ясер Арафат е говорил със своя лекар-паталогоанатом.
В "Бърза помощ". Влиза докторът и започва преглед - вижда, че е пълно с мъже с травми по главата. Докторът пита първия:
- От какво ви е?
- Точилка...
- А вие? - пита втория.
- Също точилка...
- А вие? - пита трети.
- И при мен е от точилка...
- Какво става? Това епидемия ли е?
- Не, докторе... Виждате ли онзи мъж в кома? Е, той е бягал от жена си и се е опитал да се скрие в тълпата...