Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Срещат се двама приятели: - Е, как е брака? - Отврат: да пуша вкъщи не може, нито пък капка алкохол, да отида на биричка с приятели изключено... - Хм, да ти се доплаче направо. - И да плача ми е забранено.
Семейни 3,125 прегледа
Следващ →

Още вицове

Мъж се прибира от командировка по рано. Гледа пред вратата на жилището му обувки 46 номер, тича бързо до най-близката телефонна кабинка и звъни на жена си. Като се прибрал и казва: - Видя ли жено, за 5 стотинки щяхме да се скараме. Пиян мъж върви по улицата. Гледа на едно дърво се подпрял негър и повръща. Приближва се към него: - К`во, напи ли се? - Yes. - Лошо ли ти е? - Yes. - Навярно искаш да се прибереш вкъщи? - Yes. - Добре, чакай ще те повдигна... Помня, как в пети клас в спора "Защо е по-добре да си момиче" казах: "Защото не трябва да се бръснеш". Колко наивна съм била... Тpи малки момченца се хвалят един на друг в детската градина. Първото: - Ние вкъщи, сме две деца и всяко си има свой телевизор. Второто: - Ние вкъщи, сме три деца и всяко си има свой велосипед. Третото: - Ние вкъщи, сме се седем деца и всяко си има свой баща... Новогодишна промоция на Българска народна банка: "Само на 31 декемви! Събери сто монети от една стотинка, донеси ги при нас и получи един лев!"