Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Любовта е вечна, докато е жива...
Бисери 3,116 прегледа
Следващ →

Още вицове

Син попитал баща си , Татко, татко моляте разкажи ми по-какъв начин сте ме направили моля те? Бащата се позамислил, все някои ден ще научи по-добре сега да му кажа. Мойто момче добре слушай , защото няма да повтарям. Преди 7 години Майка ти и баща ти са се запознали в една Интернет зала любов от пръв полед . Намерили свободно сепаре в залата, нямало никои около тях. Баща ти изкарал своята "Флашка" и чрез USB’то на майка ти направил свръзка. А майка ти използва този момент и направила няколко "DOWNLOAND’да своя HD. Този дангалак баща ти пък да вземе да направи няколко"UPLOAD’да, но забравил да сложи Анти вирусна. Ама беше вече късно нито "DELETE" можеше да прави нито "CANSEL". След 9 месеца се появи сташен ВИРУС. Ето това е мойто момче толкова просто. Лекар на излизане от стая: - На всички довиждане, Петров сбогом! - Иванчо, контролното ти е за двойка. Вместо "брадясал" си написал "пръдлясал"! -Ами,госпожо, за следващото контролно вместо Вълчев, поканете Сакскобургготски и ВЕРВАЙТЕ МИ, ще спазвам граматиката стриктно. В час, Иванчо си играе с химикалката, учителката го видяла и попитала: -Иванчо , какво правиш? И той и показал химикалката и започнал да я щтрака и казал: -Госпожо чудя се и вие вижте, влиза и излиза , а няма малки химикалчета. Марш изгонилага го да отива при директора и там бил изгонен направо от училище, и да доведе баща си. Върви си Иванчо отчаян и без да иска минава на червено. Полицаят го спира и му тегли едно конско , Иванчо се извинява и му разказва случката и защо е отчаян. Полицаят помислил малко взел химикалката , разглобил я и успокоил Иванчо. -Иванчо успокой се , няма да водиш баща си , а утре ще кажеш на директора и учителката , че няма малки химикалчета защото има спирала и му показал пружинката. Обаждане до телефона доверието: - Ало, помогнете! Моят приятел се напуши, влезе в пералнята и ЗАМИНА!!!