Старшината влиза в помещението на новобранците и вижда на пода един фас. Нервно пита:
- Чий е този фас?
Никой не отговаря. Повтаря въпроса с още по-висок тон.
Никой не отговаря.
Започва да вика. И тогава един новобранец казва:
- Ничий е, господин старшина. Можете да го взмете!
Три жени стоят и си говорят за болката - млада, на средна възраст и стара. Младата казва:
- Най-голямата болка е когато те отварят!
Втората пък казва:
- Ооо, не мила, най-голямата болка е когато раждаш!
А пък старата :
- Това ващо не е никаква болка. Най-голямата болка е когато клитора ти се заплете във веригата на колелото !