Петко пита майка си:
— Мамо наистина ли съществува черната роза?
— Ами ти къде си я видял?
— Има такова детско филмче.
— Сине, това е просто анимация за ГМО-то!
Негър се моли на бога:
- Господи, защо е такъв цвета на кожата ми?
Глас от небето:
- За да те предпазва от слънцето!
- Господи, защо косата ми е къса и къдрава?
- За да не се уплита в лианите!
- Господи, а защо съм се родил в София?