Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Негър се моли на бога: - Господи, защо е такъв цвета на кожата ми? Глас от небето: - За да те предпазва от слънцето! - Господи, защо косата ми е къса и къдрава? - За да не се уплита в лианите! - Господи, а защо съм се родил в София?
Разни 2,561 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един борец умрял. На надгробната му плоча приятелите му написали:"Едно голямо сърце и две яки ръце спряха да бият завинаги..." Учителката се обръща към децата: - Деца, кажете ми космонавтите, които знаете? - Гагарин, Иванов... - Правилно. А ти Иванчо кого искаше да добавиш? - Моите майка и татко. - Нещо бъркаш. - Не, не бъркам. Снощи се събудих през нощта и чух татко да казва на мама: "Е, политаме ли?" А мама отговори: "А ти сложи ли си скафандъра?" "Не". "Тогава полетът се отменя". Щирлиц не че беше хомосексуалист, той просто не искаше да обиди Мюлер. Бавен, чувствен танц. Тя, притисната страстно в партньора си, пита: - Много се вълнувам! Не мислите ли, че деколтето ми е доста дълбоко? Той, заглеждайки се внимателно в деколтето: - Е, не бих казал, че е дълбоко! А вие, какво, косми по гърдите ли имате? Тя: - Но, какво говорите! Разбира се, че нямам! Той: - Тогава, даааа, извинете ме, но май наистина е малко дълбочко това деколте… Трудна работа е да си сам човек - ерген... Домашна работа колкото искаш - чистиш с прахосмукачката, миеш прозорци, тупаш покривки, бършеш прах... И тъкмо оправиш всичко - след няколко месеца хайде пак отначало.