Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Вълкът пуска обява: Продавам три къщи - сламена, дървена и тухлена, и 150 килограма свинско месо.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Негър се моли на бога: - Господи, защо е такъв цвета на кожата ми? Глас от небето: - За да те предпазва от слънцето! - Господи, защо косата ми е къса и къдрава? - За да не се уплита в лианите! - Господи, а защо съм се родил в София?
Разни
03.10.2017
2,561 прегледа
Следващ →
Още вицове
Един борец умрял. На надгробната му плоча приятелите му написали:"Едно голямо сърце и две яки ръце спряха да бият завинаги..."
Учителката се обръща към децата: - Деца, кажете ми космонавтите, които знаете? - Гагарин, Иванов... - Правилно. А ти Иванчо кого искаше да добавиш? - Моите майка и татко. - Нещо бъркаш. - Не, не бъркам. Снощи се събудих през нощта и чух татко да казва на мама: "Е, политаме ли?" А мама отговори: "А ти сложи ли си скафандъра?" "Не". "Тогава полетът се отменя".
Щирлиц не че беше хомосексуалист, той просто не искаше да обиди Мюлер.
Бавен, чувствен танц. Тя, притисната страстно в партньора си, пита: - Много се вълнувам! Не мислите ли, че деколтето ми е доста дълбоко? Той, заглеждайки се внимателно в деколтето: - Е, не бих казал, че е дълбоко! А вие, какво, косми по гърдите ли имате? Тя: - Но, какво говорите! Разбира се, че нямам! Той: - Тогава, даааа, извинете ме, но май наистина е малко дълбочко това деколте…
Трудна работа е да си сам човек - ерген... Домашна работа колкото искаш - чистиш с прахосмукачката, миеш прозорци, тупаш покривки, бършеш прах... И тъкмо оправиш всичко - след няколко месеца хайде пак отначало.