Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Двама приятели решили да не пият повече. Обаче им останала пълна бутилка коняк. Единият предложил да я скрие зад гърба си и ако другият познае в коя ръка я държи, да я изпият заедно, а ако не познае - да я счупят. - В лявата е - опитал да улучи вторият. - Мисли, братче, мисли - имаш още един опит!
Пиянски 1,826 прегледа
Следващ →

Още вицове

Седяли си 5-6 полицаи до една спирка и случйно покрай тях минал гражданин. По едно време човекът се заслушал в разговора на униформените и чува единия полицай да казва: - Едно!... - останалите избухнали в бурен смях. След това друг казал: - Седем!... - пак яко смях настанал... Третият казал: - Деветнадесет!... - колегите му отвърнали със смях. Гражданина видимо озадачен от цифрите и последващия смях приближил групата униформени и попитал: - Господа полицаи, какви са тия цифри, защо им се смеете? Старшият най-спокойно отвърнал: - Еми обозначили сме си вицовете с номера и вместо да разказваме целия виц, казваме само номера му и останалите се сещат кой е вица и си се радват. Гражданина мислейки, че ще развесели униформнените казал: - Сто и едно! - вместо със смях полицаите мигновено извадили палките и започнали да му отвръщат с побой! Гражданина извикал: - Чакайте бе хора, не ме бийте, спрете, защо!? - От 100 на горе са за полицаи бе, келеме! Циганче пита полицай: - Чичко, колко е часа? - Пет без десет - отговаря полицаят. - Като стане пет, ела да ми извъртиш една свирка - казвало нагло цигането. Полицаят хуква да го гони, но по пътя среща свой колега: - Защо гониш това циганче? - пита онзи. - Ами, каза ми в пет часа да му духам и затова. - Че то има още 5 минути, какво си се разбързал!?! Двама сядат в заведение: - Какво ще пием? Бира? - Каква бира, бе, на работа сме? - Правилно! Я по една водка! Веднъж Чък Норис решил да хвърли граната... разхвърчали се крака, ръце, глави... и накрая гранатата гръмнала. Буцата и Репата вървят и си говорят. Изведнъж на Репата му звънни мобилният и като започнал да говори си запушил ухото с длан. Буцата го пита: - А бе, Репа ти що си си запушил ухото? - Ти си много тъп бе! Ми как що бе - да не изтича информация!