Един борец отишъл на пазара, гледа едно старче продава плодове и зеленчуци.
Вика му бореца:
- Деде, какво е това бре ?
А старчето му отговаря:
- Амииии, ябълки!
Бореца:
- Ами сложи ми 3 кила от тях, ама всяка ябълка увий в цветна хартишка и сложи панделка. Аз си плащам. А това какво е ?
- Амиии, портокали ...
- Е, сложи ми 5 кила от тях, ама нали си знаеш - всеки портокал в цветна хартишка и с панделка. - Е, добре де ... щом си плащаш ....
- Дедеее, а това какво е ?
- Стафиди, ама не се продават !!!
Руснак на интервю за американско гражданство:
Изпитващият пита:
- Роден сте?
- Да, сър!
- Питам къде сте роден?
- В Русия?
- Коя част?
- Ами... целия там съм се родил
- Защо оставихте Русия?
- Нямаше как да я взема със себе си...
- Вашият бизнес?
- Пършив!
- Къде се намира Вашингтон?
- Той е мъртъв!
- Задължавате ли се да поддържате конституцията на САЩ?
- Ама господине, защо пак аз. Нима не може да се намери някой друг?!Аз имам жена и 4 деца - тях трябва да издържам!!
- Благодарим ви, сър, вие успешно отговорихте на всички въпроси.