Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Какво е символното значение на знака на фармацията? "Тъща ми яде сладолед"
Семейни 3,051 прегледа
Следващ →

Още вицове

Железопътна гара. Един дядка с униформа върви край влака и почуква с чук колелата на вагоните. — Дядо, какво правиш? – пита любопитно детенце. — Ох, миличко, от петдесет години почуквам с тоя чук по колелата. Мога ли и до днес да помня защо го правя? - Има статия "Вредно ли е да се яде след 6 вечерта", каква илюстрация да сложа към статията? - Мисля, че "Тайната вечеря" на Леонардо идеално ще покаже цялата вреда. Посадил си дядо ряпа. Ряпата пораснала, дошло време за вадене. Дърпа дядото - не може, дошла бабата, пак не става. После внучката, кучето, котката, мишката... Дърпат, дърпат и изведнъж "храс" - и се скъсало кучето! Говорят си двама: - Интересно, дали има таблетки срещу глад? - Да, има, само че са големи. - Нищо, важното е да помагат. - Помагат. - И що за таблетки са? - Пържоли се наричат. В училището на Иванчо дошла млада и много готина учителка. Иванчо веднага и хвърлил око и всеки път когато я видел да минава по коридора и подмятал: Госпожо, ако знаеш как ще те шибам! ! На учителката и писнало от тези подмятания и отишла при директора му казала: -Г-н директор, всеки път когато вървя по коридора, един ученик ми казва, че щял да ме шиба. А директорът попитал: -Това момче високо, русо и с лунички ли е? ? -Да-казала учителката. -А, това е Иванчо..... и да знаеш, щом е казал, че ще те шиба, значи ще те шиба ..