Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Завиждаш ли на котката си? - Да, понякога. - Кога? - Когато взимам заплата. На котката ми би й стигнала.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Други
Какво е 90х60х90 при мъжете? - Корем, гръд, щека ...
Други
03.10.2017
2,757 прегледа
Следващ →
Още вицове
Учителката: - Иванчо, как си позволяваш да ме шляпаш по задника! Ще ти намаля поведението, така да знаеш! - Няма да го направите, госпожо, защото тате казва, че грозните жени с големи задници имат добро сърце.
Млада двойка паркира колата на „Уличката на влюбените“. - Каква чудна вечер! – романтично въздъхва тя. – Толкова е тихо и спокойно. Само чуй щурците. Гаджето й отвръща: - Това не са щурци, а ципове.
До пътен патрул спира чуждестранна кола. От вътре се подава мъж и пита: - До ю спиик инглиш? - Мълчание - Шпрехен зи доич? - Ъ? - Парлате италиано? - Кво? - Парле франсе? - Кво рече? Опитал мъжа на още 2-3 езика със същият резултат и си тръгнал. Ченгетата постояли и по едно време единият казал: - Абе Петров, нема да е зле да научим некои чужд език та да може да се оправяме бе! - Хахахааха! Тоя като знаеше седем да не би да се оправи бе, Иванов! -отвърнал другия.
Един пияница звъни на приятел след тежка вечер: - Брато, пусни си чешмата да видиш какво питие са пуснали!
Обожавам Бойко Борисов. Днес в новините видях, че той сбъдна мечтата на едно малко момиченце. То искало да се вози на джип. И той, разбера се, го повози. И като един мислещ възрастен човек го повози по най-безопасния за едно дете начин - без специално столче, а на предната седалка без колан!